Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi minimum bevétel kell...

Mennyi minimum bevétel kell egy hónapban, hogy legalább nullán legyek?

Figyelt kérdés
Ha kiváltom a vállalkozóit (főállásban), mennyi bevétel kell ahhoz, hogy miután kifizettem a kötelező dolgokat állambácsi felé, legalább nullán legyek?
2009. okt. 20. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:

milyen szakmában?

milyen további költségeid vannak?

hol laksz?

milyen életszínvonalon élsz?


kérdések a kérdések hátán.

ne haragudj, de miért vállalkozol, ha előtte ezeket a dolgokat nem kalkuláltad ki?

2009. okt. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jajj, de okos vagy... Éppen most kalkulálom, még nem vállalkozok. Valahogy el kell kezdeni.

És kit érdekel, hogy milyen az életszínvonalam? Épp ez a kérdés, hogy mennyivel lennék NULLÁN. Tehát nem akarok feleslegesen pénzt kidobni.

2009. okt. 20. 14:40
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg nem azt kérdeztem, hogy valamiből mennyi bevételem lehet... Hanem azt, hogy mennyi kell minimum, hogy az ÁLLAMBÁCSI irányába fizetendő dolgok után nullán legyek?
2009. okt. 20. 14:43
 4/7 anonim ***** válasza:
20%

Sztem állambácsit rugd pics@n, vegyél egy kamu nyugtatömböt a piacon meg egy bélyegzőt aztán nyomd feketén!!


Lófasz az állam pics@jába!!


kb ennyit kapsz töle te is...

2009. okt. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Maximalisan egyetertek az elottem szoloval!
2009. okt. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
baró ez a trágárságszürő is :D
2009. okt. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanannyit mint a kiadásaid, és akkor nullán vagy!
2009. okt. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!