Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? 12 éves lány...

SkriP kérdése:

Mit csináljak? 12 éves lány vagyok, de mégis mi tévő legyek? :' (

Figyelt kérdés

Először is azt kérem h ne nevessetek ki és normális válaszokat :$ Tehát az a bajom, hogy nagyon zavar, hogy szőrös a lábam...Nem olyan durva, de nemsokára elmegyünk nyaralni és elég gáz lesz, hogy van jópár sötétebb szőrszál a lábamon... Anyukámnak már 2x szóltam és mindig ezvolt a válasz: Még rá ér az! Nem kell legyantázni mert megerősödik -.- Nem tudom mit mondjak neki, hogy megengedje...:( Már mondtam neki, hogy zavar és nemis veszek fel rövid nadrágot mert cikii :'(( És az a furcsa, hogy mindig "mindent" megbeszélek vele... Ezt is megpróbáltam, de valahogy nemengedi...Nem veszek fel csak hosszú gyatát...Minden 2 naponta az ágyba sírok, hogy mit csináljak :'( Tudom nem olyan nagy cucc de csak ez az egy kívánságom lenne, és akk se... Még nyaralás előtt megkéne csinálni mer bikinibe nagyon kaksii... Kérlek titeket normális válaszokat!!! Köszönöm előre is...:'(


12/L


2011. aug. 7. 23:06
1 2
 1/14 anonim válasza:
32%
Még rá ér az!
2011. aug. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

én megértelek. mond el neki hogy ez téged tényleg nagyon zavar, és már nagyon szőrös a lábad. ha nem, akkor elmész a boltba és veszel egy borotvát/epillátort, és az ellenére csinálod hogy engedné. elhiszem, hogy rossz. én is nagyon szőrös vagyok, de mindenhol.. nagyon utálom. :'( de persze én szedem, de így is szenvedés.

15/L

2011. aug. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
nekem is szőrös 7/L
2011. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Nekem bunda van rajta nem szőr 14/f :D
2011. aug. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki ezt: "anya, kérlek engedd meg, hogy legyantázhassam a lábaimat, mert nagyon zavar. biztosan téged is zavart, amikor ennyi idös voltál, ugye nem akarod, hogy emiatt szenvedjek? tudok, hogy most kezdek felnötté válni, és ehhez az is hozzátartozik, hogy érzékeny vagyok a külsömre." ha arra hivatkozol, hogy ö is ettöl szenvedett tiniként, el fog szerintem gondolkodni rajta. sok sikert, hajrá!
2011. aug. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
a 44%-os buz! mindenhol humorizál...Simán leborotválnám...
2011. aug. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Fogj egy szemöldök csipeszt és húzgáld ki csak a nagyon sötéteket.
2011. aug. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Fogj egy szemöldök csipeszt és húzgáld ki csak a nagyon sötéteket."


az a baj, hogy van akinek 12 évesen még alig van valamennyi szőr, gondolom azért írják ezeket. viszont ha te is olyan vagy mint én /ezek alapján gondolom/, hogy elég sok szőröd van. engem még csúfoltak is régebben, hogy még egy fiúnál is szőrösebb volt a karom..

2011. aug. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Elmész szépen egy drogériába és veszel eldobható borotvát, fürdésnél alaposan beszappanozod/tusfürdőzöd és lebortoválod a lábad. Ajánlott naponta ismételni. Ennyi.
2011. aug. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ;) elhiszem hogy van olyan emer aki azt gondolja h ráér még csak akk nézzen meg élőben...

De tényleg köszönöm nektek, hogy nem lenéztek hanem normálisan válaszoltok, úgy látszik vannak még értelmes emberek :) Megpróbálom még egyszer értelmesen elmondani neki, remélem sikerül megértenie ;) Aranyosak vagytok!

2011. aug. 8. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!