Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? 12 éves lány...

SkriP kérdése:

Mit csináljak? 12 éves lány vagyok, de mégis mi tévő legyek? :' (

Figyelt kérdés

Először is azt kérem h ne nevessetek ki és normális válaszokat :$ Tehát az a bajom, hogy nagyon zavar, hogy szőrös a lábam...Nem olyan durva, de nemsokára elmegyünk nyaralni és elég gáz lesz, hogy van jópár sötétebb szőrszál a lábamon... Anyukámnak már 2x szóltam és mindig ezvolt a válasz: Még rá ér az! Nem kell legyantázni mert megerősödik -.- Nem tudom mit mondjak neki, hogy megengedje...:( Már mondtam neki, hogy zavar és nemis veszek fel rövid nadrágot mert cikii :'(( És az a furcsa, hogy mindig "mindent" megbeszélek vele... Ezt is megpróbáltam, de valahogy nemengedi...Nem veszek fel csak hosszú gyatát...Minden 2 naponta az ágyba sírok, hogy mit csináljak :'( Tudom nem olyan nagy cucc de csak ez az egy kívánságom lenne, és akk se... Még nyaralás előtt megkéne csinálni mer bikinibe nagyon kaksii... Kérlek titeket normális válaszokat!!! Köszönöm előre is...:'(


12/L


2011. aug. 7. 23:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%
Ha kozmetikus gyantázza le, akkor egy darabig nem lesz vele gond.
2011. aug. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
67%

Amúgy én nem egészen értem a problémát.Mindenki azt csinál a saját testével amit akar.Nemtudom ehhez mi szükség engedélyre.Én 13 éves voltam amikor leborotváltam a lábam először,mert már akkor zavart.(sajna nagyon erős és sok szőröm van).Nem kértem engedélyt hozzá senkitől.A szüleim nem szóltak semmit,lehet észre sem vették.A nővérem igen,de csak rákérdezett,nem mondott semmit.


Szerintem még egyszer próbálj rá hatni,ha nem megy,szerintem akkor is borotváld le,és kész.Én ilyen ügyben egyszerűen nem engednék.Hajrá :)

2011. aug. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
67%
borotváld le úgy, hogy nem tud róla. Én is így kezdtem. Aztán egy kicsit hagytam nőni, mert a borotválástól besötétedett és megerősödött, akkor látta, hogy már tényleg feltűnő, és segített gyantázni :D
2011. aug. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
67%
Anyukádnak nem kell róla tudnia, h legyantáztad vagy leborotváltad! nem nagy cucc!!!! xd
2011. aug. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!