Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi tévő legyek? FONTOS!

Mi tévő legyek? FONTOS!

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élek, és előző pénteken voltam együtt a barátommal, és azóta a lenti tájam(puncim) kellemetlenül fáj, viszket, és most is megpróbálkoztunk, de nem ment... vérzett a hüvelyem.. Masculan gumit használunk, Mitől lehet ez? Nagyon rossz! Nőgyógyászhoz is elakartam menni, de nem tudom hogy ott mit csinálnának velem... Mivel csak 15 éves vagyok. Emiatt a barátomat nem vehetik elő? Ha el is megyek, anyukám fog tudni erről? Ha jól tudom ha megkérem az orvos hogy ez maradjon kettőnk közt, akkor nem fogja elmondani anyukámnak.

Ha nem is kell elmenni mit csináljak? Pihentessem a dolgokat egy ideig?

Kérlek titeket normális válaszokat adjatok, és lányok segitséget kérem először is.


Köszönöm előre is!


15L



2012. ápr. 2. 17:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
meg ha pisilek akkor is fáj, meg szúr, meg kiütések jöttek ki a hüvely környékén... Lehet a gumira vagyok allergiás?
2012. ápr. 2. 17:24
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha nagyon nem akarod, hogy anyud megtudja, akkor menny egyedül. Amugy nem mondja el szerintem ha szépen megkéred, de lehet, hogy amugy se. De ha valami baj van pl fertözés és sokkal jobb ha anyud tudja akkor muzsály lemondania szerintem, mivel csak anyud tud segiteni megvenni vagy elmagyarázni a dolgot. Az, hogy 15 évesen enm avgy szüz nem a legnagyobb cucc... Barátnöm annya tudja, hogy 12 volt a lánya, amikor megfektettem elöször. Lényeg a lényeg, hogy menny el nögyogyászhoz amint tudsz és anyuddal ha elakarod mondani neki ha nem!!
2012. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Szerintem menj el egy tini ambulanciára. Lehet, hogy allergiás vagy a gumira de az is lehet, hogy valami fertőzésed van és azt nem ártana kezeltetni nehogy komolyabb bajod legyen belőle. 27/N
2012. ápr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mért mondaná el anyukádnak? Köti a titoktartás..
2012. ápr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Igen, ilyen esetben kérheted a dokit, hogy ne mondja el anyukádnak mi volt. Egyszerűen elmész azzal az indokkal, hogy viszket ott lent... elkaptál vmit és kész. Aztán csak az orvosnak mondod meg, hogyan történt. A doki nem fogja firtatni, hogy most kellett volna vagy nem.... neki nem az a dolga. Szóval szerintem ha nem javul, mindenképp menj el nőgyógyászhoz.
2012. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Honnan az annyábol tudná meg, hogy alergiás arra a retek gumira??? Mond már el nekem b+ istenem.... Amugy durexet ajánlom erösen még életembe semmi probléma se volt bele!! Ugy, hogy volt ami kiszagadt! Nem tudom, hogy ultra thin vagy masculan volt de valamelyik a 2 közül. A pattanás meg ilyenek OVSZERREL azaz nem is a barátodtol kaptad el erösen sugalják... azaz üvöltik a nögyogyász szot!
2012. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ha pisilek nem belül fáj hanem már a külsején... Csak amiatt aggódok hogy most véreztem is...
2012. ápr. 2. 17:35
 8/14 anonim válasza:
Lehet allergiás tünet is, de akár gombás fertőzésre is utalhat az amit leírtál. Olvass utána, hogy pontosan mik a gombás fertőzés tünetei és hasonlítsd össze azzal amit te tapasztalsz. Ha ez a helyzet akkor hüvelygomba elleni készítményeket kell használnod, de ilyenkor ajánlott elmenni előtte orvoshoz, hogy megvizsgáljon. A Sexet szerintem mindenképpen szüneteltessétek, amíg ki nem derül mi is ez, és nem múlnak a tünetek...mert rosszabbodhat. Ha meg elmész nőgyógyászhoz nem hinném, hogy előszednék a barátodat (azt szerintem csak akkor ha erőszakról lenne szó). Azt, hogy anyukádat belevonják-e a dologba, azt nem tudom...lehet hogy 18 éves kor alatt értesítik a szülőt is. Mindenesetre egy darabig ne sexeljetek, ha nem múlnak a tünetek akkor irány az orvos.
2012. ápr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mindig védekezünk előtte durexet használtunk, most áttértünk kb 2 hete a masculanra, és 2 hét után most jött ki.... Az nincs benne hogy véletlenül koszos kézzel nyult hozzám... Mert előtte mindig kezet mosunk, csak lehet most elfelejtettünk valamikor. Mind a ketten szüzek voltunk, egymástól hogy kaphattuk volna el? uszodába sem voltunk meg ilyen helyeken.
2012. ápr. 2. 17:39
 10/14 anonim válasza:

Szia!


Nem lehet ez allergia, az régen elmúlt volna, és azonnal előjött volna szex közben. Szerintem nem volt tiszta a barátod keze, és úgy ment beléd valami kórokozó.

2012. ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!