Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi tévő legyek? FONTOS!

Mi tévő legyek? FONTOS!

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élek, és előző pénteken voltam együtt a barátommal, és azóta a lenti tájam(puncim) kellemetlenül fáj, viszket, és most is megpróbálkoztunk, de nem ment... vérzett a hüvelyem.. Masculan gumit használunk, Mitől lehet ez? Nagyon rossz! Nőgyógyászhoz is elakartam menni, de nem tudom hogy ott mit csinálnának velem... Mivel csak 15 éves vagyok. Emiatt a barátomat nem vehetik elő? Ha el is megyek, anyukám fog tudni erről? Ha jól tudom ha megkérem az orvos hogy ez maradjon kettőnk közt, akkor nem fogja elmondani anyukámnak.

Ha nem is kell elmenni mit csináljak? Pihentessem a dolgokat egy ideig?

Kérlek titeket normális válaszokat adjatok, és lányok segitséget kérem először is.


Köszönöm előre is!


15L



2012. ápr. 2. 17:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
allergiás vagyok a banánra, meg a tojásra, ekcémás, és allergiás tüneteim is vannak... Krémekre is. Mindenféle kenceficére.
2012. ápr. 2. 17:43
 12/14 anonim ***** válasza:

Azis lehet hogy egyszerűen kidörzsölt.


Aki meg azt írta hogy "a barátnőm anyja is tudta mikor először megfektettem a 12 éves lányát" vagymi...

Gratulálok, 14 év alatt ha beleegyezik ha nem meg leszel büntetve mert liliomtiprás :)

Szóval erősen kétlem hogy volt ilyen + az anyja tudott róla.

Idióta.

2012. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Figyelj, minden féle képpen menny el orvoshoz, nem fogja elmondani, nem mondhatja el, csak ha személyesen be megy az anyukád és megkérdezi, hogy mi volt és igazolni tudja, hogy ő az anyukád.. ne aggódj e miatt.. nem fog kiderülni, nekem is volt olyan problémám, h viszketett, őrülten fájt a szex, és minden bajom volt már saját magamtól... kiderült hogy fürdőbe kaptam el valamit... de amúgy is a nők több mint 90%-a át él valami nemi "betegséget" legyen az hüvelygomba vagy egy enyhe gyulladás.. ha gyulladásod van, akkor is csak egy hüvelyi kúpot felír azt felhelyezed, felszívódik és jobb lesz.. inkább menny el nőgyógyászhoz, nehogy komolyabbra forduljon ez az egész :)
2012. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az orvost köti a titoktartás, de Neked mindenképpen el kell menned hozzá!
2012. ápr. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!