Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » (Sziasztok)! 12 éves vagyok...

(Sziasztok)! 12 éves vagyok és tábor lesz nyáron. (16-án) De nekem pont olyankor jön meg a menzeszem. Már beált a ciklus, múltkor 15-én jött meg. (? )

Figyelt kérdés

Már be van fizetve az összeg a táborra,lesz medence,megyunk a Balatonra,stb.Sátortábor és én este mindig áttázok és nemmlenne olyan jó hasfájással túrázni meg táncolni.egészséges a tampon ilyenkor,mert ugylácik ez lenne a legjobb megoldás,vagy keressek másik tábort??

Köszi előre is



2012. ápr. 25. 13:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Rendszeres használatra valóban nem, de ha csak akkor használod, mikor nagyon muszáj (vízbe menéskor), időben cserélsz és tiszta kézzel helyezed fel nem lehet gond. Nőgyógyászom is megerősítette.
2012. ápr. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!