Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mire utalhat?

Ez mire utalhat?

Figyelt kérdés

15-én kellene megjönnie, de tegnap úgy görcsölt a hasam, azt hittem megjön, de persze semmi.

Mi okozhat ilyet?

(csüt. megyek dokihoz ígyis úgyis, mert vannak egyéb problémák, de gondoltam, hátha volt ilyen valakinek.)



2012. ápr. 10. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
rossz kategória!
2012. ápr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha mész dokihoz akkor minek parázol!?
2012. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Miért lenne rossz kategória?

Pharmatexet használtunk. Majd utána olvastam, mennyire f@sza kis cucc, ki tudja, mik történtek...


Végülis én kérdeztem, de legalább ti kaptatok választ, ez is valami...

2012. ápr. 10. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Hááááát, a pharmatex mellett akár terhesség is lehet.
2012. ápr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ettől tartok én is.

Csak hiába vennék tesztet, valszeg még nem mutatná ki, és ilyenkor még az orvos se tudná megmondani, hiába megyek.

(Egyébként mióta használtuk, égő, viszkető érzésem van, és olvastam, hogy ez a cucc még a természetes baktériumokat is kinyírja, emiatt mennék, + így a fogamzásgátló mellett döntenénk. De amíg nem tudom, mi van, nem vágnék bele...)

2012. ápr. 11. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!