Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnômnek miért nem akar...

A barátnômnek miért nem akar meg jönni?

Figyelt kérdés

Mert március 25.èn fekeüdtünk le (ès ès ez volt az elsö alkalmunk) ès 20.körül kellet volna meg jönni neki

de terhes nem lehet mert a gumi nem volt lyukas meg is nèztem utána is ès èn nem èlveztem el

Ès most szúr a hasa ès fáj háta, hány ingere van ès szèdül

de tesztet már csináltunk ès negativ lett

Akkor miè van ez? :(

Lehet az elsö alkalom be kavart neki?

ès ha lehet akkor normális válaszokat irjatok


2012. ápr. 24. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:

1. a gumi lehet porózus, nem kell rajta öklömnyi luk. 2. az előváladéktól is teherbe lehet esni. 3. lehet, hogy a teszt csak később mutatja ki a terhességet. Tehát vigyázat!


De, lehet, hogy most fog neki megjönni, kis késés előfordulhat lelki okok miatt is.

2012. ápr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csináljatok újra tesztet (hátha az előző tévedett vagy túl korán volt).

Mióta van meg neki? Kell egy-két év, mire normálisan beáll a menszesz, addig előfordulhatnak ilyen rosszullétek, illetve késések vagy hamarabb érkező "piros csomagok".

Szerintem menjen orvoshoz és beszélje meg vele a problémtá, a leírtak alapján nem hangzik túl jól a dolog.

2012. ápr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!