Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el anyukámnak,...

Hogy mondjam el anyukámnak, hogy én tampont szeretnék használni?

Figyelt kérdés

NniNem tudom, hogy tudnám jellemenzni magam, talán a prűd lenne a legjobb szó rá. Nagyon szégyenlős vagyok, még azt se mondtam el anyának, hogy megjött, csak egy idő után rájött, hogy még kellett már jönnie. Soha nem is beszéltem vele ilyenről... Eléggé ciki nekem a helyzet, én még a lábamat se mutatom szívesen, inkább hordok nyáron is hosszú gatyát. Fürdőruhát se veszek fel szívesen, igazából mikor most ment a család fürdőbe, én azért sem akartam menni.

Na, de a lényeg: eddig mindig betétet használtam, de már annyira elegem van belőle, olyan undorító mindig a vert nézni, mikor elmegyek wc-re, meg egyáltalán nem esztétikus, utálom, utálom, szörnyű! Mikor az öltözőben öltözünk, akkor is eléggé ciki. Úgyhogy én rettenetesen utálom, kényelmetlen is, jót nem tudok róla elmondani, éppen ezért szeretnék tamponra váltani. De mégis hogy vezessem fel ezt az anyámnak, akivel semmi ilyesmiről nem beszélünk? Most mindenki azt gondolja, hogy miért nem megyék oda hozzá, és közlöm vele egyszerűen a dolgot. De képtelen vagyok. Valami megoldás..?

Régen ő is használt, emlékszem, szóval itt nem a meggyőzés lesz a probléma.. De én azt se tudom elképzelni, hogy csak úgy bemegyek a boltba és megveszem..

14/L



2012. ápr. 24. 00:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
34%

Hát 8 órát semmiképpen nem szabad a hüvelyben hagyni!!!! (le kell sz..ni a tájékoztatót) Maximum (!) 4 órát lehet benn, de inkább 3.

eüs

2012. ápr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
19%
inkább semennyit eüs
2012. ápr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Írtam neked szép hosszú levelet privátban. Ha lenne valami kérdésed, írj nyugodtan!

21 L

2012. ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is féltem elmondani neki, szóval egy nap felbátorodtam, és elmentem a Rossmannba. Vettem valami hajra való cuccot, aztán gyorsan bedobtam egy doboz tampont is a kosárba. Nem volt ciki. Aztán otthon kipróbáltam, és idővel megtanultam használni. Anyumnak kb. 2 hónappal később mondtam először, hogy vegyen nekem. Kicsit meglepődött, mert ő nem használ, de megvette. Azóta mindig csak felírom a bevásárlólistájára.
2012. máj. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!