Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki hol lakik? Esetleg aki...

Ki hol lakik? Esetleg aki Magyarorszagon lakik ott milyen az orvosi ellatas? Jo orvosok vannak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 07:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Vannak itt nagyon jó orvosok.
2012. ápr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokat járok orvoshoz sajnos. Összességében meg vagyok elégedve velük, persze én is találkoztam már flegma, lekezelő orvossal és azt is éreztem hogy nincs idejük de szerencsére legtöbbször nagyon is rendesek voltak. Szerintem ha azt érzed hogy a dokid nem törődik veled, nem érdekli a problémád akkor keress másikat. De ha azt látod hogy igyekszik és folyamatosan próbál új megoldást találni számodra akkor tarts ki mellette. Én is jártam már úgy hogy nyolc hónapig jártam egy orvoshoz de láttam rajta hogy igenis meg akarja oldani a problémámat ezért kitartottam. A betegség akkor alakult ki nálam és azért nem lehetett diagnosztizálni mert pl. laborban nem mutatkoztak meg azok az értékek aminek kellett volna. Ezért tartott sokáig hogy rájöjjenek mi a bajom nem az orvos hibája volt.
2012. ápr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!