Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki hol lakik? Esetleg aki...

Ki hol lakik? Esetleg aki Magyarorszagon lakik ott milyen az orvosi ellatas? Jo orvosok vannak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 07:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Magyarország:kilométeres várólisták, türelmetlen, sietős orvosok.Van úgy, hogy az ügyelet, vagy a kórház nem akar fogadni, a legkülönfélébb okokból, ilyenkor mindegy, hogy félholtan fetrengesz, akár fel is fordulhatsz, szó szerint.

Egyre kevesebb orvos van, akik még vannak, azok túlterheltek, vannak fura műhibák...

Van úgy, hogy a háziorvos, vagy mentő kijelenti, hogy nem jön, mert SZERINTE nem sürgős.Hát mit mondjak még?!Én meg arra lennék kíváncsi, te hol laksz és ott van-e ilyen?Egyáltalán, melyik országban van még az egészségügyben ilyen fejetlenség?

2012. ápr. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hat ez eleg gaz...sot szomoru...nem gondoltam vna ezt.Azt gondoltam Magyarorszag nagyobb orszg es jobb orvosok is vannak de nem ugy nez ki.

En Romaniaban lakom.Ahol en lakom vannak orvosok itt sem sok es nem eleg kepzettek ugy gondolom....ezert is erdeklodtem Magyarorszag felol h hatha ott jobbak az orvosok es kepzetebbek.

2012. ápr. 16. 07:18
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére idáig nem volt rossz tapasztalatom az orvosokkal, sem a háziorvosi, sem a szakorvosi rendelőben, mindegyik orvos kedves, segítőkész volt, rendesen elláttak, türelmesen felelgettek kérdéseimre. Ügyeletre egyszer mentem, igaz 2 órát kellett várni mire sorra kerültem, de ott is nagyon kedves és szakszerű ellátásban részesültem. A körzeti fogorvos kivételével mindenhonnan elégedetten távoztam. Budapest, XVIII. kerület.
2012. ápr. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem sem volt eddig panaszom az orvosokra...a haziorvos is nagyon kedves es az o segitsegevel meggyogyultam mindig.....de most elkuldod egy masik orvoshoz mert nem az o szakterulete az amilyen problemam van nekem(errol nem is szeretnek beszelni) es ez az orvos egyszeruen nem tudom h mi van vele de mar fel eve jarok hozza es semmi eredmeny a gyogyulasra.Ezert is elvagyok keseredve es azert kerdeztem h Magyarorszagon hatha vannak jobb orvosok.
2012. ápr. 16. 07:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Képzettek, azzal szerintem nincs baj, és van sok kedves orvos is, de maga az e.ü rendszerünk egy katasztrófa.Talán, ha maszek orvost próbálnál itt magyarországon felkeresni...Bár én már azokra is hallottam nem egy panaszt.
2012. ápr. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Maszek orvos alatt mit ertesz? :D

Milyen panaszt hallottal? ha szabad kerdeznem

2012. ápr. 16. 07:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát magánrendelés.Én azt gondolom, ha egy orvos magánrendelésen is fogad fizetős pácienseket, akkor azokkal valószínűleg még figyelmesebb, türelmesebb.De jó néhány ismerősöm jár magán rendelésre és sokszor nem elégedettek.Például , hogy nem elég türelmes az orvos, vagy túl drága , általában ez a problémájuk.
2012. ápr. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hat akkor biztos h figyelmesebb. Hat annyi baj legyen h nem eleg turelmes vagy draga csak hasson a kezeles vagy a gyogyszer szerintem.
2012. ápr. 16. 07:54
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálatok azon a szakrendelésen csak ez az egy orvos van? Ott nem tudsz jobbat keresni?
2012. ápr. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Haziorvosom van...hozza mentem...de a problemam nem a szakterulete...ugy h elkuldott egy olyan orvoshoz akinek ez a szakterulete.De fel eve semmi eredmeny...ezert mas orvoshoz nem fordultam...nem is tudom kihez lehetne meg.Ezert gondoltam Magyarorszagra.
2012. ápr. 16. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!