Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet bőrgomba?

Ez lehet bőrgomba?

Figyelt kérdés

Az elmúlt napokban azt vette észre,hogy a hasamon illetve a hátamon foltos a bőröm.

Ma elmentem orvoshoz és azt mondta hogy bőrgomba.

Soha nem volt még semmilyen gombám és az orvos is azt mondta,hogy ez szolitól vagy valami közös fürdőhelytől stb jöhet elő.

De mondtam neki,hogy én semmiféle ilyen helyen nem jártam,de ő akkor is azt mondta hogy ez az.

Én hiszek neki,de furcsa,mert most olvastam róla meg néztem képeket és elvileg ez viszket meg hámlik meg ilyesmi de nekem nincs ilyen tünetem,meg azt sem értem,hogy mitől jöhetett ez elő.

A kérdésem pedig az lenne hogy valakinek volt már ilyen esete?

Ja és még annyi,hogy írt fel gyógyszert amit HETI 1X kell szedni meg írt fel kénsampont és azt mondta,hogy ezzel mossak hajat és ezzel fürödjek.

Valaki segítsen mert nagyon el vagyok keseredve.

Köszönöm.:(


2012. ápr. 10. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:

H az orvos azt mondta,hogy gomba akkor az az.De ne keseredj el vannak rá gyógyszerek!(nem tudok)És HALLOTTAM,hogy nem mindenkinél jön ki az összes tünet!

Amúgy az internetnek nem szabad mindíg hinni!

2012. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rengeteg féle gomba létezik, akad amelyiknél csak foltok jönnek ki. Sőt egyénfüggő is, van akinél a "viszketős fajta" sem viszket, vagy csak alkalmanként.

A kénsampon és a kénes dolgok jók az ilyesmire, viszont száríthatják a bőrt. Erről érdemes bőrgyógyásszal beszélni, hogy ír-e fel kenőcsöt, vagy milyen kenőcsöt használhatsz ilyenkor hidratálásra.

2012. okt. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!