Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sűrűn visszatérő bőrgombám...

Sűrűn visszatérő bőrgombám van, ez vmi komolyabbnak az oka? pl. legyengült immunrendszer?

Figyelt kérdés
Korábban sosem volt ilyen problémám, 1 éve jött elő a melleim alatt, 2 hónap kezelés után elmúlt de 1-2 havonta visszajön. Pedig a bőrgyógyász azt mnodta, hogy inkább nyáron jellemző, ha izzadok stb. Nem ilyenkor. :( Vki vmi hasonló tapasztalat vagy tanáccsal tudna segíteni??

2012. febr. 7. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Laborvizsgálatot mikor csináltak utoljára? A vércukor lenne érdekes főleg.
2012. febr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mióta előjött ez, nem voltam vérvizsgálaton, sőt előtte is régebben. Azt mondod attól lehet?? :( :(

Ez nem jóóóó. :(

2012. febr. 7. 11:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, csak kérdeztem. :)
2012. febr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csináltass a háziorvossal teljes labort.
2012. febr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem úgyis vissza kéne mennem bőrgyógyászhoz mert fogy a krémem amit felírt, erre most olvasom neten hogy aki sokat haszná gombaölő krémet az ellenállóvá válik vele szemben, s nem fog hatni.:( S akkor azt mondjátok kérjek beutalót laborba??? Vagy ha megyek nődokihoz elküldetem magam, s mondom nézzék meg a vércukrot, ez így jó? 22 éves vagyok, dde úgy félek a vérvételtől,hogy csak na....
2012. febr. 7. 11:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!