Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megnéznétek a képet? Szerintet...

Megnéznétek a képet? Szerintetek bőrgomba?

Figyelt kérdés
Voltam 4 bőrgyógyásznál de konkrétat nem tudnak, majd 1 hét múlva megyek a bőrklinikára hogy kiderítsék mi ez.A házi orvos bőrgombára gondolt vagy fémallergiára, a bőrgyógyászok smink vagy vegyszer allergiára de nem zárták ki hogy nem vegyszertől van a gyulladás de csak kísérleteznek rajtam krémekkel aminek nagyon nem örülök mivel 10 hetes terhes vagyok(szteroidos krémekkel amitől állandóan vissza jön)....ebből kifolyólag nem tudnak allergia tesztet végezni.......szerintem nem smink allergia lesz...Lehet gomba?
2010. nov. 30. 19:21
 1/4 A kérdező kommentje:
2010. nov. 30. 19:24
 2/4 anonim ***** válasza:
Hol a kép?
2010. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a kérdés után töltöttem fel kis időre....
2010. nov. 30. 19:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj bőrgyógyászhoz! Elég csúnyának tűnik.. Ha csak nem vagy boxoló, és meccs után készült a kép. ;]
2010. nov. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!