Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap megyek Nőgyógyászhoz,...

Holnap megyek Nőgyógyászhoz, kell valami előkészület, vagy valami hasznos tippet adnázok? (először megyek)

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. 5 hónapja nem jött meg pedig már 4 éve megvan. Ma voltunk a házirvosomnál és ő küldött el. Biztos hogy nem vagyok terhes, mivel nem élek nemi életet. Sőt még csak nem is pasizok. Ez nem azt jelenti, hogy még sosem volt, mert volt már nem is egy... De nem élek szexuális életet. :) Nem vagyok ronda sem, csak egyszerüen nem vagyok szerelmes típus. Meg az én sulim mellett ahol reggeltől estig bentvagyunk, egyszerüen csoda volna.. Szóval Mit tudok tenni? Kicsit félek, hogy mi lesz... Esetleg tippek, hogy mi lehet a bajom? Sosem voltam még nőgyógyásznál... És nem is terveztem, hogy a közeljövőben elmegyek, dehát így alakult... Előre is nagyon köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 28. 21:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
igen az volt
2012. máj. 8. 19:55
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyél rendesen és jó egészséget neked!
2012. máj. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
z nem lesz egyszerű feladat, de okés, és nagyon köszönöm :)
2012. máj. 9. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!