Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap megyek Nőgyógyászhoz,...

Holnap megyek Nőgyógyászhoz, kell valami előkészület, vagy valami hasznos tippet adnázok? (először megyek)

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. 5 hónapja nem jött meg pedig már 4 éve megvan. Ma voltunk a házirvosomnál és ő küldött el. Biztos hogy nem vagyok terhes, mivel nem élek nemi életet. Sőt még csak nem is pasizok. Ez nem azt jelenti, hogy még sosem volt, mert volt már nem is egy... De nem élek szexuális életet. :) Nem vagyok ronda sem, csak egyszerüen nem vagyok szerelmes típus. Meg az én sulim mellett ahol reggeltől estig bentvagyunk, egyszerüen csoda volna.. Szóval Mit tudok tenni? Kicsit félek, hogy mi lesz... Esetleg tippek, hogy mi lehet a bajom? Sosem voltam még nőgyógyásznál... És nem is terveztem, hogy a közeljövőben elmegyek, dehát így alakult... Előre is nagyon köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 28. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem híztál meg, vagy fogytál túl sokat? Az okozhat ilyet.
2012. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ha jól vettem ki a szavaidból, akkor még szűz vagy. Ezt mindenképp mondd el a nőgyógyásznak, mert akkor nem lesz hüvelyi vizsgálat. Hasi ultrahang mindenképp lesz.

énis voltam ugyanebben a helyzetben mint te 15 éves koromban. ne félj!

3 gyerkőc anyukája

2012. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mi a fenéért szabadkozol azért, mert 16 évesen szűz vagy? komolyan sajnálom a mai fiatalokat.
2012. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy szűz a kérdező!! Nem írta, hogy az lenne. Könnyen lehet, hogy volt már nemi kapcsolata, csak nem mostanában. Majd ő elárulja - ha akarja.
2012. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen még szűz vagyok :D köszönöm a válaszokat. Fogytam, de csak 5-6 kilót, ennyitől még nem hiszem, hogy bajom lenne. De nem vagyok kövér (52kg/171cm) és csak a tánc órák miatt..

Bocsánat nem akartam szabatkozni, azért meg még szűz vagyok. Valójában büszke vagyok rá, és tényleg durva, hogy a mai ilyenkorú csajok már nem azok, sőt már 13 éves koruk óta nem azok... -.-"

2012. márc. 29. 06:27
 6/13 anonim ***** válasza:
9%

Ha van rá mód, akkor próbálj meg női orvost keresni, azért jóval elviselhetőbb az elötte való vetkőzés, terpesztés, mint egy idegen férfi elött.

Tini nőgyügyászatra készülsz?


Azok a szerencsétlen lányok pedig, akik már 13-14 éves koruk óta tömik magukba a hormon-tablettákat, fel sem tudják mérni a kárt, amit okoznak maguknak.

2012. márc. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szoknyában menj, akkor csak felülés után kell felhajtanod és ahogy vége, már hajthatod is le.
2012. márc. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na, voltál?
2012. márc. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Voltam, elküldött vérvételre, meg ultrahang volt, ennyi, nem talált semmit.. Viszont eddig mindig vérszegény voltam eléggé és vashiányos most meg a vas szintem jóval több mint kéne.. De amúgy tudom h mi lehet az oka.. nem ettem rendesen.. és most megszívtam
2012. máj. 8. 09:19
 10/13 anonim ***** válasza:
hasi UH?
2012. máj. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!