Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyszerűen nem merek elmenni...

Egyszerűen nem merek elmenni a nőgyógyászhoz, mit tegyek?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__27843.. Tegnap feltettem ezt a kérdést, nagyjából ez a bajom..

Most biztosan sokan hülyének néztek, lehet, hogy az is vagyok, hogy túlreagálom, hogy gyáva vagyok.. Fél éve még attól tartottam inkább, hogy szégyenlős leszek stb.. Most meg attól, hogy ez tényleg valamilyen komoly betegség, és belegondolok abba, hogy mi lesz velem, ha valami rák lesz, vagy hasonló.. Tudom nem vagytok orvosok.. De ezek az érzések borzalmalasak, teljesen korlátoznak, nem tudom rávenni magam. Kérlek segítsetek!


2012. márc. 22. 11:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Menj el minél előbb, annál jobb. Képzeld el, hogy rák, (úgyse az), ami ha időben elkapják, kikezelik simán. Viszont ha később, akkor a hüvelyedbe dugják sugarkezelésnél az eszközt. Az ezerszerte rosszabb lehet, mint egy rutin nőgyógyászati vizsgálat.
2012. márc. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

De ha meg nem mész, az idegeid fognak tönkre menni. Nem lenne jobb ha elmennél, kiderülne a probléma és nem aggódnál, illetve agyalnál mindenféle hülyeségen?!

Én azt mondom kapd össze magad és irány a doki.

2012. márc. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Kb. 2 perc az egész vizsgálat, észre se veszed és már öltözhetsz vissza.
2012. márc. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

fél centire a hüvelybemenetedtőlnem szokott rák lenni. Lehetne améhedben,lehetne a petefészkednem,de nemma hüvelybenetnél. Viszont titi egy jó kis fertőzés.amit ha sokáig húzol akkorrámegy a méhedre és a petefészkedre, aztán majd járhatsz meddőségi vizsgálatokra..

Menj el orvoshoz. Most jó neked? most nyugodt vagy? nem. Akkor nem lenne jobb tudni,hogy mi a baj és nem élni tovább bizonytalanságban,hanem dolgozni azon,hogy egészséges légy?

2012. márc. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De itt azon van a hangsúly, hogy mi lesz az eredmény!! 17 éves vagyok!
2012. márc. 22. 11:56
 6/20 anonim ***** válasza:
*(bocs nemkönnyű telefonról irni)
2012. márc. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A rák az esetek 90%-ban már csak a végstádiumban jelez tüneteket. Tehát ha féléve megvannak a tünetek, már jó eséllyel meghaltál volna, ha rák.
2012. márc. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mennyit oszt és szoroz, de igazából nem félcentira, hanem fél ujjnyira..
2012. márc. 22. 11:57
 9/20 anonim ***** válasza:
*lenne.
2012. márc. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
eldöntheted, hogy rettegsz tovább, vagy elmész és kapsz valami gyógyszert/kenőcsöt, mittudomén, bekapod és jó leszel. Ha tudod, mi a probléma, tudsz ellene tenni!!
2012. márc. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!