Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyszerűen nem merek elmenni...

Egyszerűen nem merek elmenni a nőgyógyászhoz, mit tegyek?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__27843.. Tegnap feltettem ezt a kérdést, nagyjából ez a bajom..

Most biztosan sokan hülyének néztek, lehet, hogy az is vagyok, hogy túlreagálom, hogy gyáva vagyok.. Fél éve még attól tartottam inkább, hogy szégyenlős leszek stb.. Most meg attól, hogy ez tényleg valamilyen komoly betegség, és belegondolok abba, hogy mi lesz velem, ha valami rák lesz, vagy hasonló.. Tudom nem vagytok orvosok.. De ezek az érzések borzalmalasak, teljesen korlátoznak, nem tudom rávenni magam. Kérlek segítsetek!


2012. márc. 22. 11:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Majdnem biztos, hogy nem rák. Bizonytalanban élni meg egészen biztos, hogy rosszabb, mint tudni az igazat. Ha gondolod priviben írok egy nagyon jó és empatikus dokit. (Bp.-en)
2012. márc. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
miért nem beszélsz anyukáddal,barátnőddel vagy bárkivel akivel megbízol,hogy kísérjen el téged? ha nem teszel semmit,csak otthon ülsz és agyalsz,akkor abba csak belebolondulsz..! Akármi is az eredmény (egyáltalán nem biztos,hogy rák vagy ilyesmi) akkor legalább elkezhetnének kikezelni!
2012. márc. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok mind! Téyleg köszönöm! És privátban a dokit is nagyon megköszönném!
2012. márc. 22. 12:04
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Ne hisztizz már, menj orvoshoz, lehet, hogy inkább urológushoz kellene, nem is nőgyógyászhoz.

Ez nem rák.

2012. márc. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ha a pisilés fáj, akkor urológushoz kéne menni, nem nőgyógyászhoz. A hüvelyben rengeteg érzőideg van, oda sugárzik mindenféle.

Persze lehet, hogy valamilyen fertőzésed van (hüvelyben), mert olyankor is csíp a pisi. Ezek egyszerűen kikezelhető dolgok.

Lehetséges, hogy a hajhullást valami teljesen más okozza, pl. elégtelen táplálkozásból adódó vitamin vagy nyomelemhiány, ilyesmi.


Én a helyedben talán a házi orvoshoz mennék el, ők, ha jó fejek, akkor kicsit pszichológus fajták is. Megmondja, hová és milyen vizsgálatokra menj.

Ha nőgyógyászt javasol, akkor olyanhoz kell menni, aki rendes, és megbízható.

Anyukád tud finanszírozni egy magán orvost?

HA igen, szívesen ajánlok Neked Budapesten egy idős nagyon jó fej Nődokit.

A sógornőm évekig halogatta hasonló okokból, hogy elmenjen, és amikor én elvittem ehhez a dokihoz, utána csak anniyt mondott, hogy miért is nem ment hamarabb...

2012. márc. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat! És a sógornődnek mi volt a baja? ÉS persze, nyugodtan küldjétek el a dokikat, akiket ajánlotok, mostmár tuti, hogy a jövőhéten elmegyek, és természetesen anyukámmal..
2012. márc. 22. 12:17
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen egy női dokihoz menj elsőre! Sokkal elviselhetőbb a vetkőzés, terpesztés elötte, mint egy idegen férfi elött, azonkivűl nagy valószinűséggel már ő is átélte ezt vagy hasonlót. Feltehetőleg jóval empatikusabb is ezért.
2012. márc. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A női dokit jó ötletnek találom, priviben küldök is.
2012. márc. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Először én is csak nö nögyógyászhoz mertem elmenni, és évekig csak hozzá jártam. Aztán amikor lekűzdöttem az ellenérzéseimet elmentem egy férfihoz, és azóta már semmi "para".


Meglátod, miután elmész, hogy utána már csak nevetsz, hogy mennyi felesleges kétely volt benned! Sok sikert!

2012. márc. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes üzenetet, a privátokat is! Tényleg nem az orvostól, meg magától a vizsgálattól félek.. hanem az eredménytől!
2012. márc. 22. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!