Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három napja teszteltem pozitív...

Három napja teszteltem pozitívat. (31. nap) Jövő héten elmegyek nőgyógyászhoz. Nincs magándokim, menjek egyszerűen a helyi kórházba?

Figyelt kérdés
Milyen vizsgálatokra számítsak? A terhesgondozást lehet úgy csinálni, hogy mindig az foglalkozik velem, aki épp rendel? A védőnővel mi a helyzet? Kisköny? És még vagy ezer kérdés... Megosztanátok velem, hogy is van ez? Első baba... Köszönöm szépen! :)
2008. máj. 16. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell magándoki!Csak elmész az SZTK-ba a rendelésre és bemész a nőgyógyászhoz,aki majd megvizsgál.
2008. máj. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Védőnőhöz csak akkor kell menni,ha az orvos papírt adott róla,hogy életképes embrió van benned.Ez kb. 6-7. héten lesz.De ráérsz a 12. hétig elmenni a védőnőhöz.

Lehet úgy végigcsinálni a terhességet,hogy mindig máshoz mész,de egyszerűbb,ha mindig ugyanahoz a dokihoz mész az sztk-ba.

2008. máj. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dokihoz ráérsz akkor menni,ha eltelt 2 hét a kimaradt menstruáció után!
2008. máj. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia

gratulálok

menj a helyi kórházba nyugadtan, és ne halogasd.egy lelkiismeretes orvos nem fog elküldeni, hogy hamar mentél, legfeljebb visszahív egy későbbi időpontban.

védőnőhőz általában akkor küldenek, ha van élő magzati bizonyíték ( szívhang ), legkésőbb 8-9.hétig hallanni már.szerintem próbálj azért ugyanahhoz a dokihoz bemenni mindig,csak hogy ismerjétek egymást, neked is jobb.

előszőr elküldenek majd laborvizsgálatokra, ez vizelet és vérkép.aztán menned kell fogorvoshoz, EKG-re (ezt lehet hogy a háziorvosod csinálja).

kb. ennyi jutott eszembe, első nekifutásra.

29hetes kismama, sok boldogságot

2008. máj. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!