Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyszerűen képtelen vagyok...

Egyszerűen képtelen vagyok feltenni a tampont?

Figyelt kérdés
milyen érzés?vagy hogy kell felnyomni?fáj??
2012. márc. 24. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
SZűz vagy?
2012. márc. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. márc. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen szűz vagyok és 14 éves.
2012. márc. 24. 14:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet olyan a szűzhártyád, hogy nem tudott felrakni. Nekem olyan volt.
2012. márc. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De nem az hanem hogy toljam fel?...egyenesen felfelé vagy hogy?...az a baj hogy inkább félek
2012. márc. 24. 14:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy ideig egyenes, majd érzed, hogy megakad, akkor kell kicsit bedönteni, és úgy tolni tovább.
2012. márc. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi.Majd megpróbálom csak kéne egy kis bátorság:)
2012. márc. 24. 14:52
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem 14 évesen még ne használj tampont, valószínűleg azért nem megy mert még "korai" neked. Majd ha elveszted a szüzességed(ezzel sem kell sietni) akkor próbáld meg, akkor már menni fog. (csak zárójelben, a tampontól "finom" méhszájsebet lehet kapni, szóval én nem ajánlom)
2012. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm énis úgy döntöttem h hagyom mert nem megy
2012. márc. 24. 22:19
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia, én 14 és 15 között voltam mikor először használtam tampont :D

Én sem mertem előtte, féltem tőle nagyon, de ma már meg sem lennék nélküle...Főleg mikor a legerősebb :(


Engem az motivált, amikor egyszer nagyon erős volt, és suliban átáztam majd rohantam haza fürdeni...És olyan idegeslettem hogy már megint átáztam, és most pont suliban, hogy fogtam és hirtelen öltettől vezérelve csak simán felhelyeztem...Egyenesen kell nyomnod kb az ujjad fél-háromnegyedéig. Nem fog fájni, mivel nedves a vértől csúszik :)

Mielőtt felhelyezed, ellenőrizd a zsinórt (egy kicsi rántással) hogy a zsinór jól illeszkedik-e :)

Remélem segítettem :D

16l

2012. márc. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!