Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyszerűen képtelen vagyok...

Egyszerűen képtelen vagyok aludni. Mit tegyek? Kérdés lent. Sürgős.

Figyelt kérdés

2 naponta alszok szinte, és csak pár órákat. Lefekszek az ágyba, aludni próbálok, lehunyom a szemeimet... nem megy. Pedig nagyon fáradt vagyok, szédülök, fáj a fejem az alvatlanságtól... de nem alszom el.

másik az hogy ha éjjel 3-4 előtt próbálok aludni, az sose sikerül. Vissza szeretnék szokni arra hogy 10-11-kor megyek aludni, de mindig kudarcot vallok. Anyunak ha szólok elég lekezelően reagál.

Forduljak orvoshoz? Nagyon rosszul vagyok már, alig bírom mozgatni a kezeimet is.


2010. aug. 22. 01:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hany eves vagy?

Nincs valami ami miatt aggodsz, idegeskedsz? Ha egyfolytaban kattog az agyad valamin, attol siman lehet, h nem tudsz aludni. Velem is ez van, de azert nem olyan durvan. Hetente 2szer 3 szor egesz ejjel nem alszom, csak reggel olyan 4-5 kozott alszom el. Viszont 7 kor kelni kell, na akkor k.o. vagyok. Eszrevettem, h ha mar este felhuzom magam azon, h na ma esedekes a nem alvas, akkor tuti nem alszom. Nem tudok mit csinalni. A gyogynovenyalapu "gyogyszer" nem segit, immunis lettem ra. Altatot nem akarok iratni, mert felek h rakattanok. Most par napja azt csinalom h valami nyugis unalmas filmet nezek vmi duna tv-n v hasonlon, es akkor kinomban elalszom. most is ez lesz, megyek aztan nezek vmi gyenget.

Amugy ne netezz, mert nem tudod abbahagyni. en is kapcsolom...

2010. aug. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok csak.

És gondolkoztam már azon hogy kiköttessem a netet, a saján egészségem érdekében. Ez így nem mehet tovább. Főleg ha suliba kell mennem, 6kor kelés, bejárni vonattal, stb.

A másik problémám az evés. Nem tudok enni, nem kívánom az ételt, van hogy napokig nem eszem. Van hogy hányingert kapok egy tál leves látványától is. Nem tudom miért van ez, szerintem megőrültem...

2010. aug. 22. 02:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem vagy egyedül!

Pont ez a bajom..: alvás és evés.

Persze az internetről nehéz lekattanni.

2010. aug. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
az alvásszavar komoly probléma, mindenképp fordul orvoshoz, és anyukádnak is mond el, hogy rendszeres, nem csak a hóbortok miatt van...
2010. aug. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat.

02:26 és neked mióta tart ez az egész?


próbálok szólni anyunak, bár egy kicsit félek hogy emiatt le fog szólni.

2010. aug. 22. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:

02:26-os vagyok. 3 éve tart, de egyre fokozódik.

Engem is "lekezelnek" - mondván ha fáradt lennék elnyomna az álom.

Ezt egészségesek nem értik.

2010. aug. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, látja valaki írjon légyszíves. Javult nektek? Augusztus óta ezzel küszködők.
2022. máj. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!