Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normalis, hogy semmi etvagyam...

Normalis, hogy semmi etvagyam nincs miota szedem a fogamzasgatlo tablettat?

Figyelt kérdés
Vasarnap ota szedem. Eddig eleg jo etvagyam volt (latszik is, mert 99 kg vagyok...), de most is csak azert eszek, hogy ne essek ossze... Normalis ez? Vagy ez a mostani a normalis allapot, es eddig a hormonjaim miatt ettem ennyit?
2012. márc. 22. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:

nagyon kevés ideje szeded a foggátlót, szerintem valószínűbb, hogy ez csak véletlen egybeesés

a foggátló nem csökkenti a hormonjaid, hanem egy csomó hormonnal bombáz, ha valami, akkor növelni szokta az étvágyat

ha ez az állapot az egész ciklusodra fennáll, akkor látogass vissza az orvoshoz, aki felírta a tabit, és majd meglátjuk mit mond

de szerintem ez csak véletlen egybeesés

2012. márc. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
4 nap nem mérvadó. Ezer dolog miatt csökkenhetett az étvágyad. Néhány hónap múlva derül ki, hogy a fogamzásgátló hogyan hat a szervezetedre.
2012. márc. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!