Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Neked milyen volt a menstruáci...

Neked milyen volt a menstruációd, amikor elkezdted szedni a fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
Tehát tegnap jött meg, be is vettem az 1. szemet. Érdekelne, hogy mire számíthatok (rövidebb ideig tartó vérzés, kevés vérzés, stb)
2012. márc. 19. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Tök mindegy másnak milyen volt, minden szervezetre máshogy hat. Valaki hónapot végigpecsételi, valaki 2 hetet végigvérzik, valakinek meg rögtön lerövidül.
2012. márc. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazából én semmi különöset nem vettem észre. Csak annyit, hogy barnáztam a két mensi között is az első 2 hónapban. Ez azért volt, mert a szervezetemnek szoknia kellett. AZt bizots észre fogod venni, hogy kicsit rövidebb ideig tart a menzesz, és nem olyan erős. De nem tartom valószínűnek, hogy rögtön az első levélnél így lesz.
2012. márc. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem hosszabb volt először, azt hiszem 10-12 nap. Aztán volt pecsételő vérzésem 2x-3x, azóta pedig rendszeres :) (mármint nem a pecsételő, az abbamaradt:D )
2012. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem lerövidítette már azt a mensit is, nem volt olyan erős, inkább pecsételő volt, bár az asszem két hétig.

Most meg kb 4 napig tart (vasárnap megjön, csütörtökön beveszem az első szemet), elég erős, és így is borzasztóan görcsölök. Pedig elvileg sokakon segít a tabi görcsölés-terén, én sajnos nem vagyok ilyen szerencsés.

2012. márc. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!