Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudtok olyan fogamzásgátló...

Tudtok olyan fogamzásgátló tablettát ajánlani, ami apró szemű, olcsó, és nem hizlal? 22/nő

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Manapság a fogamzásgátlók elég kicsik. :-) Nem tudsz nyelni? Megértelek, ezzel én is így vagyok. Ha az életem múlna rajta is nehezen vennék be olyan tablettát ami nagy. Hormonálisan már a mostaniak nem befolyásolnak, szóval marad az ár:

Azt pedig a nőgyógyászod jóindulatára tudod hagyni, hogy mit ír fel.Sajna ők azt írják fel, amit épp a gyógyszerügynök javasol, de ha megértő és jóban vagy vele, esetleg alkudozhatsz, hogy olyant írjon ami jó, de nem "divatos".

2012. márc. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Hormonálisan már a mostaniak nem befolyásolnak, szóval marad az ár: "

Hogyne befolyásolna?? Ha nem befolyásolná a hormonjaid, akkor nem is védene basszus. Ilyen butaságot ne mondjunk már.


1. Kb. minden tabletta egyforma méretű, elég picik egyébként.

2. Az ár patikától is függ, de a legtöbb típusú tablettának van olcsóbb és drágább verziója is (a gyártótól függően).

3. Nem lehet előre tudni, hogy rád hogy hat. Vki ettől hízik, vki attól. Attól, hogy vki pl. nem hízik az xy gyógyszertől, lehet, hogy te éppen fogsz. És ugyanez fordítva.

4. Nem te választasz gyógyszert, hanem az orvos.

2012. márc. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van más, spirál pl. 5 évente kell cserélni, nem hizlal, fajlagosan a legolcsóbb..
2012. márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: De azt csak olyanoknak teszik fel, akik már szültek. Feltételezem a kérdező még nem szült, bár sose lehet tudni.
2012. márc. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok tanácsot.valoban nem szültem még,és jopár évig nem is tervezem.a doki a ,,symicia,, tabletát irta fel,de ez 5000 ft.egy munkanélkülinek komoly csöd.
2012. márc. 9. 18:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Pedig ez még igen csak az olcsó kategóriába tartozik. Ennél olcsóbbat ne remélj.
2012. márc. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rakass be implantátumot, 12000 Ft körüli áron kapható és 3 évig véd!
2012. márc. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem a doki cypromixet írt fel. 3000 az ára, 3×21 szem. nem híztam tőle, csak a mellem nőtt, de ez természetesen egyénenként változik. elég pici, bevont, édes.
2012. márc. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utána nézek :)))
2012. ápr. 11. 12:53
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért a Cpyromixet vadidegeneknek ne ajánlgassuk (de tudom, hogy jót akartál).

Ez igaz, hogy fogamzásgátlóként is működő gyógyszer, de elsősorban nem az. Erős antiandrogén tartalmú hormongyógyszer, amit csak és kizárólag indokolt esetben szabad adni (akkor is rövid időre, vagy hosszabb kúra esetén rendszeres májfunkció ellenőrzés mellett), kizárólag fogamzásgátlás céljából NEM!


Azért is ilyen olcsó, mert TB támogatott, mivel elsősorban nem fogamzásgátló.

2012. ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!