Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon elegem van! Mit csinálj...

Nagyon elegem van! Mit csináljak, hogy ne legyen minden hónapban hüvelygombám?

Figyelt kérdés

Július óta minden hónapban legalább egyszer gombám lesz. Fürdőbe szedtem össze.

CNS hüvelykúpot kapok rá minden alkalommal, ami használ is, de többnyire menstruáció után újra kijön.

El nem tudom mondani mennyire unom már!!!

Gynoflor hüvelytablettát kaptam, most mikor tünetmentes voltam, és hogy kezdjem el, amint elmúlik a mensi. El is kezdtem, na de nem kijött az első után úja? Most 3ezret b.sztam el, mert tudtommal 6szemet muszáj alkalmazni belőle.

Én már azon gondolkozok, hogy lehet más bajom van és azért újul ki ez ennyire sűrűn.

Nem váltogatok partnert, sokáig ő se fertőzhetett vissza, mert szigorúan gumit használtunk.


2012. márc. 17. 17:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran használsz intim mosakodót? Irrigálni szoktál, ha igen milyen gyakorisággal? Hüvelyi ph-d?
2012. márc. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ne használj tampont.
2012. márc. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Minden nap használok intimmosakodót, de pont azért, mert ezelőtt szappant használtam, és ezt tanácsolták, de így is gombás vagyok...

Tampont nem fogok, veszek anionos betétet.

Ma megyünk orvoshoz párommal, iratunk fel neki is gyógyszert.

2012. márc. 19. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!