Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám van, minden...

Hüvelygombám van, minden hónapban kiujul. Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

minden hónap ban a ciklusom 2 dik felében kiujjul a gombám.

dokinál voltam 1 hónapja,és canesten combit kaptam.

akkor használt,most újra előjött.

darabos fehéres nyákom van.és viszket.

Mit tegyek,ha a gyogyszerek sem használnak??

Házi praktikák??Köszi aki válaszol.


2009. szept. 21. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha van partnered, akkor öt is egyidejüleg kell kezelni, mert különben visszafertöz (akkor is fertözhet, ha neki nincs semmi tünete). Egyébként meg a tülzásba vitt tisztálkodás (hüvelyöblités), müszálas fehérnemü is okozhatja.

Hallottam, hogy ha tampont natur joghurtba márva felraksz, az segit helyreállitani a hüvely kémhatását.

2009. szept. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm.a férjem kaneszetennel keni magát,és én intim mosot használok.

nem tudom mire vélni:-(((

2009. szept. 21. 09:25
 3/4 anonim ***** válasza:
hosszú távon a cukros és élesztős ételeket kellene visszaszorítani.
2009. szept. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van olyan fertőzés, amire nem használ a canesten, sőt akár tablettát írnak mindkettőtöknek, ha arra gyanakszanak. Menj vissza a nőgyógyászodhoz és mondd el, hogy megint kiújult a fertőzésed és kérj tenyésztést! Hidd el, nagyon hamar túl lesztek rajta.


Házi praktikák addig is, amíg a tenyésztés elkészül (NEM A DOKI HELYETT!): Az esetleg túlzásba vitt intim mosakodó gél sem az igazi, 1-2 napra tedd félre. Patikában vegyél colpoclean hüvelyöblítő tablettát és a haszn.ut. szerint irrigálj vele,+ kicsit kint is meglocsolgathatod magad vele, meglátod, enyhíti a panaszaidat. Jobbulást!

2009. szept. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!