Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van egy kis hüvelygombám, de...

Van egy kis hüvelygombám, de kezelem canestennel, attól még összejöhet ebben a hónapban a baba? Ma vagyok a 8. -ik napomon.

Figyelt kérdés
2008. máj. 27. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A gomba dignózisának megállapítása orvosi feladat! Az otthoni kezelgetéssel sokat árthhatsz magadnak is.sok évek óta önmagát kezelgető meddő párról hallottam! meddőségrő szó sem lett volna, ha orvos kezeli ki az egyébként bakteriális alapú betgségüket, amire a gombaellenes szerek értelemszerűen nem jók.Inkább keress fel egy orvost kezeltesd a valós betegséged, aztán hajrá! A babának is jobb ha minden rendben van odalent amikor megfogan.
2008. máj. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még mielőtt azt hinnétek, hogy a partner váltogatástól van, nem. Férjem van, szó nincs ilyenről. Szerintem valami közös WC-n kaphattam el.
2008. máj. 27. 08:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sokan vagyunk ezzel a problémával. Én is úgy érzem, hülyének néz az orvos, mert ugye csak akkor lát, ha valami bajom van. Tisznán és csak egy partnerrel élünk, mégis jelentkezik. MÁr mindent kipróbáltam, hogy megakadályozzam a kiújulását, de nem tudok mit tenni. Nem tudom hol szedhetem össze. Állítólag nem tesz jót a babának, ha az anya ilyen problémákkal küzd. ELőször meg kell gyógyulni, aztán gyermeket vállalni. Nekem se megy könnyen, és az orvosok bunkók!!
2008. máj. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ettől még összejöhet a baba. Sajnos nekem is volt, de sikerült a baba, a doki adott rá hüvelytablettát, amitől elmúlt, de aztán a terhesség alatt megint előjött. Most megint kikezeltük, remélem már nem tér vissza.

33 hetes kismami

2008. máj. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!