Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon elegem van! Mit csinálj...

Nagyon elegem van! Mit csináljak, hogy ne legyen minden hónapban hüvelygombám?

Figyelt kérdés

Július óta minden hónapban legalább egyszer gombám lesz. Fürdőbe szedtem össze.

CNS hüvelykúpot kapok rá minden alkalommal, ami használ is, de többnyire menstruáció után újra kijön.

El nem tudom mondani mennyire unom már!!!

Gynoflor hüvelytablettát kaptam, most mikor tünetmentes voltam, és hogy kezdjem el, amint elmúlik a mensi. El is kezdtem, na de nem kijött az első után úja? Most 3ezret b.sztam el, mert tudtommal 6szemet muszáj alkalmazni belőle.

Én már azon gondolkozok, hogy lehet más bajom van és azért újul ki ez ennyire sűrűn.

Nem váltogatok partnert, sokáig ő se fertőzhetett vissza, mert szigorúan gumit használtunk.


2012. márc. 17. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Menj el másik nögyógyászhoz és RAGASZKODJ hozzá, hogy csináljanak kórokzó-tenyésztést. Könnyen lehet, hogy nem gombád van, hanem más fertözésed, vagy olyan gomba, amire ez a szer nem hat.
2012. márc. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
figyelj oda a táplálkozásodra, mert vannak ételek, amiktől kijöhet a gomba(google-ban utána tudsz nézni), figyelj arra, hogy megfelelő mennyiségű c-vitamint vigyél be és végül igyekezz megtartani a normál hüvely ph-t.
2012. márc. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyász szakorvoshoz, ahol lehetőség van tenyésztéses mikrobiológiai vizsgálatok elvégzésére is. Így korrekt diagnózist, és kezelési javaslatot is kaphatsz.
2012. márc. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Leghamarabb hétfőn tudnék elmenni, de már addigra 2hüvelykúpot elhasználok, mert nem birom ezt a viszketést.

Intim mosakodót is használok már egy jó fél éve, de semmi értelme.

Ha például candidám lenne, akkor lehetne értelmes magyarázat rá ez a visszatérő hüvelygomba?

Vagy például gondoltam arra is, hogy el kéne hagyni a tampont, mert lehet amiatt jön ki a mensi után többnyire.

Plusz fáj is a tampon használat, hiába teszem fel jól, néha beleszúródik az alhasamba elég élesen.

2012. márc. 17. 18:03
 5/13 A kérdező kommentje:
Jajj lemaradt a kérdés. Lenne még így értelme tenyésztésre menni? Hogy elhasználtam már addigra 2kúpot.
2012. márc. 17. 18:05
 6/13 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kamillás szódabikarbónás ülőfürdőt venni. Hátha enyhít a viszketésen.
2012. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, kipróbálom, eddig csak ecetes sóst próbáltam, azt semmit se ért, majd hátha ez.
2012. márc. 17. 18:16
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha nem megfelelö a fogamzasg.,ugyanilyen tüneteid lesznek,kerdezd meg az orvost.
2012. márc. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ne használj tampont, amíg meg nem gyógyulsz bár jobb lenne utána sem

az intim mosakodót felejtsd el és keress olyan orvost aki kenetet (!) vesz és úgy kezel+ a partneredet is kezeltesd

így meg fogsz gyógyulni

2012. márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az intim mosakodó lehet akár az ok is erre, sürgösen felejtsd el, mert nagyon káros.
2012. márc. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!