Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfáztam? Ezek a tünetek...

Felfáztam? Ezek a tünetek mire utalnak?

Figyelt kérdés
A gyomrom alsó részén 1-2 napja egy kicsit furcsa érzésem van, de nem állandóan, néha elmúlik. Pisilés közben szerencsére nem vérzik és nem(igazán) csíp, de utána pár másodpercig olyan mintha nagyon kellene vizelnem. Nap közben is néha ENYHÉN (azért nagybetűvel, mert itt hajlamosak az "enyhén" szót iszonyatosan durvának érteni...) ezt érzem. Ez felfázás? Mit tanácsoltok, mit tegyek? Orvoshoz nem akarok menni, egyrészt mert iszonyatosan félek tőle, másrészt mert elég szégyellős vagyok és nem hiányzik hogy turkáljanak "odalent" (vagy nem tudom mivel jár egy ilyen vizsgálat)
2012. márc. 14. 18:07
 1/2 anonim válasza:
igen ez lehet egy enyhe felfázás. csak a háziorvoshoz kell elmenned, nem szükséges,hogy ''turkáljanak'' :) ha úgy ítéli meg,hogy felfázás,akkor felír egy antibiotikumot és kész,vagy beutal a laborba ahol vizeletet kell leadnod. ne aggódj, nem lesz kellemetlen,szóval ha nem múlik el,akkor menj el a házi orvoshoz.
2012. márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
először háziorvos utána meg ha mégis nőgyógyász akkor odamenni!mert bizony ez nem játék és később komolyabb bajod is lehet belőle.Nem akarlak ilyesztgetni,előbb útobb meg úgy is el kellesz menned a nődokihoz
2012. márc. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!