Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most mit csináljak, szerintete...

Most mit csináljak, szerintetek felfáztam?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban kell pisilnem,és most már kicsit csíp is ha pisilek.Ma már odáig fajult hogy nem tudtam tartani és bepisiltem.Van valami megoldás?Elfog múlni? 22L
2012. márc. 8. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valóban felfáztál. Gyakran előfordul velem is. Ha gyengébb, akkor a kamillás/cickafarkfűs ülőfürdő, a tőzegáfonya kapszula segít. Ha pár napon belül nem múlik el, akkor komolyabb és orvost igényel. Jobbulást! :)
2012. márc. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kipróbálom a fürdőt!Kezd elegem lenni hogy pelenkában kell legyek egész nap.
2012. márc. 8. 15:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Elhiszem, tényleg nagyon kellemetlen. :/ Még jut eszembe, sokan a sós ülőfürdőre esküsznek.
2012. márc. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán el kellene menni orvoshoz. Ez még nem jutott eszedbe??
2012. márc. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik el hamarosan, akkor menj a házi dokihoz, ad gyógyszert és elküld esetleg vizeletvizsgálatra.
2012. márc. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!