Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfáztam, mit tegyek?

Felfáztam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Felfáztam,3 napja.Szinte percenként futkozok a WC-re,mert mindig olyan érzésem van,mintha pisilnem éne.És mikor kimegyek,alig jön pár csepp.:/ és még kicsit csíp is a végén.Főztem kamillateát,azt ittam,a derekam alatt pedig mindig ott van a melegpárna.Ma írt fel az egyik ismerős orvos valami gyógyszert,valami "S"betűset,de nem vizygált meg,mert nem volt ideje.csak azt mondta,ez felfázásra elvileg jó.Na most még azt kezdem el szedni.De mit tegyek hogy ne kelljen ennyiszer pisilni mennem? vagy ti mindig a WC-n ültök? :) olvastam,hogy a sós vízbe ülés is segíthet.Szerintetek?
2012. jan. 28. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A sós vízbe ülés nem segít, én már próbáltam.Vegyél a gyógyszertárban kisvirágú füzike teát, ez a gyógynövény direkt az ilyen panaszokra való, és sokat segít.Azt iszogasd, és szedd a gyógyszert.Ehhez nem kell megvizsgálnia a dokinak, ő már tudja, mit kell rá felírni.
2012. jan. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja, azt meg elfelejtettem, hogy sok folyadékot (gyógyteát, vizet) igyál, mert minál többet jársz wcre, annál hamarabb kipisiled a bacilusokat :-)
2012. jan. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,de egy kis faluban élek,itt most nincs nyitva gyógyszertár,nem is tudok menni.A kamillatea is ugyanolyan jó rá?:$:)
2012. jan. 28. 14:14
 4/11 anonim ***** válasza:
A pisilések számát nem csökkenteni kell, hanem mégjobban elősegíteni sok folyadék fogyasztásával. Ez nagyon fontos, segíti a gyógyulás folyamatát gyorsítani, az pedig azért fontos, hogy a bacik ne tudjanak a veséd felé terjedni, ott mégnagyobb bajt okozva.
2012. jan. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Okés,köszönöm szépen.Sokat fogok inni:) Egy nap kb mennyi liter ajánlott?
2012. jan. 28. 14:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmi nem sok, amit meg tudsz inni. Egyébként ajánlott házi gyógymód a sós ülőfürdő, lavórban 1/2 kg, kádban 1kg sót kell feloldani, 20 percet is lehet benne ülni, de nem szabad, hogy a víz kihűljön. A gyógyszeres kúrát nem helyettesíti, de a semminél jobb. A só fertőtlenítő hatású.
2012. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jó,most bele is ülök.Kádban már engedtem jó forró vizet.Köszönöm!:)
2012. jan. 28. 14:34
 8/11 anonim ***** válasza:
Vizeletvizsgálat nélkül nem kellett volna felírni semmilyen gyógyszert.
2012. jan. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ő orvos,elmondtam minden bajomat,tudjuk hogy fel vagyok fázva.Ő tudja,azt mondta ez nem erős,de ennek enyhíteni kell pár napon belül.Ha mégse,mennyek be hozzá.
2012. jan. 28. 14:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Elso vagyok.Nekem nagyon sokszor volt mar ilyen panaszom, es szinte sosem nezik meg a vizeletet.Ez lehet, h nem jo, de attol meg elmulasztja a gyogyszer.Amugy, kerdezo, ha tobbszor volt mar ilyen problemad, szedj tozegafonya-kapszulat, jo a megelozesre.
2012. jan. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!