Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfáztam, mit tegyek?

Felfáztam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Felfáztam,3 napja.Szinte percenként futkozok a WC-re,mert mindig olyan érzésem van,mintha pisilnem éne.És mikor kimegyek,alig jön pár csepp.:/ és még kicsit csíp is a végén.Főztem kamillateát,azt ittam,a derekam alatt pedig mindig ott van a melegpárna.Ma írt fel az egyik ismerős orvos valami gyógyszert,valami "S"betűset,de nem vizygált meg,mert nem volt ideje.csak azt mondta,ez felfázásra elvileg jó.Na most még azt kezdem el szedni.De mit tegyek hogy ne kelljen ennyiszer pisilni mennem? vagy ti mindig a WC-n ültök? :) olvastam,hogy a sós vízbe ülés is segíthet.Szerintetek?
2012. jan. 28. 14:02
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Okés,köszönöm.Már meggyógyultam,a gyógyszerre sokkal jobb lett.és kipróbáltam a sós vizet is,nekem használt:)
2012. febr. 4. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!