Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek a tünetek nem terhességre...

Ezek a tünetek nem terhességre utalnak, ugye?

Figyelt kérdés

Reggel kezdődött az egész. Mikor felébredtem, szörnyen fájt a fejem, gyógyszert vettem be rá, el is múlt. Ezután egész nap fájt a hasam, de nem a hasam alja, hanem úgy az egész, a gyomromtól az ágyékomig. Hányingerem is lett, illetve ahhoz hasonló érzésem volt, mintha szélgörcsöm lenne.

Később itthon próbáltam székelni, valamicske eredmény lett is, de iszonyú kemény. Rosszul voltam, lefeküdtem, de aludni nem nagyon tudtam, mert közben hányingerem is lett. Nemrég éreztem, hogy ki kell mennem, és ekkor jelentkezett a szó szerint vízszerű hasmenés, majd ennek befejeztével hánytam is, elég sokat. Ahogy tükörbe néztem a procedúra után, sápadtnak és sárgának láttam magam, és az ínyem is kissé, mintha lilás lett volna (ez pár perc után elmúlt).

Most valamivel már jobban vagyok, de a sárgaság még tart, illetve a hasamat is érzem még, de még mindig nem az alját, hanem úgy a beleim környékén.

Két hete pénteken múlt el a menzeszem, 17-én és 18-án voltam együtt a párommal úgy, hogy belém élvezett. Gyógyszert szedek, egyszer sem felejtettem el bevenni a napi adagot. Utánaolvastam a terhesség tüneteinek, amik között ott volt a szédülés és a mellfeszülés - ezeket én nem érzem.

Ugye ezek nem terhességre utaló jelek?


2012. febr. 29. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál nem utalnak terhességre, inkább valami vírusos megbetegedés lehet a háttérben. Van az influenzának egy olyan változata, amelyik hányingerrel, hányással hasmenéssel jár. Én arra tippelek.
2012. febr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csinálj egy tesztet és kiderül
2012. febr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sárga a szemed? Mármint az a rész, ami alapból fehér?

Mert akkor igen csak barmira nagyon gyorsan menjél be a kórházba.

Egyébként ezek nem terhességre utaló jelek, hanem vmilyen emésztőrendszeri bajra. Lehet akár vakbél, akár egy megakadt epekő. Tényleg fordulj orvoshoz azonnal.

2012. febr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma reggelre már jobban lettem valamicskével, de azért elmentem orvoshoz (azért nem tegnap, mert itt nálunk az ügyeleten gusztustalan módon bánnak az emberrel, még te vagy a hibás, hogy beteg mersz lenni rendelési időn kívül). Azt mondta, gyomorra ment influenza, meg is nyugodtam :) Nagyon nem jött volna jól most egy baba...
2012. márc. 1. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!