Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire vallanak terhességre...

Mennyire vallanak terhességre az alábbi tünetek?

Figyelt kérdés

Múlthónapban csak barnás szerű folyásom volt,menstruáció helyett,ami 4 napig tartott.Vettünk tesztet,negatív lett,így gondoltam,hogy biztos annak köszönhető,hogy abba hagytam a fogamzásgátló szedését.3 napja erősen szurkodott a petefészkem,azt is hittem,hogy másnap reggelre már meg fog jönni,biztosan ez az oka.Azonban ma,2 nap után sincs semmi és most sem érzek semmi arra utalót,hogy esetleg meg fog jönni.Kb egy hete magas a hőmérsékletem,párom folyton kérdezgeti,hogy mi a baj,miért vagyok mostanában ilyen forró :)Talán 4 napja volt,hogy majdnem elhánytam magam,de aztán 5 perc után el is szállt a hányinger,azóta semmi.

Nemrég hagytam abba a fogamzásgátló tabletta szedését,azóta megszakításosan védekeztünk vagy pedig sehogyan.

Amúgy nem lenne nagy probléma egy baba,örülnénk neki,de az se lenne baj,ha kicsit várnánk még vele:)


2011. máj. 16. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:

ezek a tünetek nem éppen terhes tünetek, de akár terhes is lehetsz.

az, hogy csak barnáztál simán lehet a gyógyszer abbahagyásától, hiszen hormont szedtél, összezavarodhatott a szervezeted.

azért menj el a héten orvoshoz és megnyugszol :)

2011. máj. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínű a gyógyszer kavart be... Nekem pl 8 hónapig tartott amíg helyre állt a ciklusom.
2011. máj. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi:)Ma megyek nőgyógyászhoz.

De akkor a petefészek kaparás és a magas hőmérséklet minek tudható be?Úgy olvastam,ez lehet akár a terhesség első jelei is lehetnek.

2011. máj. 16. 08:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Meg még ezer más dolog tünete is lehet. Tünetek alapján nem szabad semmit elkönyvelni, mert a végén nagyot csalódhatsz.

Ha 1 hete magasabb a hőmérsékleted, akkor 1 hete lehetett pé-d, és akkor kb 1 hét múlva kellene megjönnie is. Ha addig nem jön meg, tesztelj egyet. Dokihoz szerintem nagyon korán van még, ha teherbe is estél.

2011. máj. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez már a 4.hét :/Ilyenkor már megszokott lenni rég.Amúgy a hőmérsékletem mindig akkor szokott magas lenni,mikor éppen meg van,az első 2 napban.Se előtte,se utána nincs ilyen:)

Köszönöm a válaszokat!

2011. máj. 16. 10:28
 6/6 anonim ***** válasza:

De ha már késik, akkor csinálj egy tesztet!

Ha terhes is vagy, akkor sincs értelme még orvoshoz fordulni, mert várni kell ilyenkor kb. 2-3 hetet, mert még valószínűleg nem tudja az orvos egyértelműen megállapítani.

2011. máj. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!