Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » FONTOS! Miért nem tudok pisilni?

FONTOS! Miért nem tudok pisilni?

Figyelt kérdés
Már kb. két naoja azt vettem észre, hogy alig tudok pisilni! Amikor rám jön, akkor nem tudom visszatartani, de amikor kiérek wc-re akkor pedig szinte csak pár csepp jön.... :( Sűrűn jön rám, és kevés... Kitapogattam magamnak, és a petefészkem felől egy dudor van (mintha már régóta nem lettem volna "nagy" dolgot végezni!). Ez miért van?? Anyukámnak nem szeretnék szólni, mert félek, hogy elvinne dokihoz, vagy pedig csak azt mondaná, hogy felfázás és ez eléggé ciki nekem! Előre is köszönöm!!
2012. febr. 28. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
A felfázás bakteriális fertőzés valójában, ami antibiotikummal gyorsan kikezelhető. Viszont kezeletlen állapotban vesemedence és vesegyulladást okozhat, illetve petefészek gyulladást is, ami meddősséghez vezethet. Szóval szólj szépen anyukádnak, felfázást háziorvos is könnyen ki tud kezelni, de tényleg nem árthat meg ha lát egy nőgyógyász is majd...
2012. febr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi a ciki egy felfázásban? A mai gyerekeknek már minden ciki, komolyan... -.-"

Menj orvoshoz, ahhoz nem kell anyud sem, vagy szenvedj tovább.

Gyakori inger, kevés vizelettel valószínűleg felfázás, de az nem egy jó játék, de majd rájössz, ha már vért pisilsz majd. Mindenképp meg akarod várni? Nem jó élmény, hidd el.

2012. febr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért hergeled az anyukája ellen?

És miért hisztizel: "A mai gyerekeknek már minden ciki, komolyan... "


Dehogy pisilsz vért! ilyen butaságokat irogatni...


Beszélj anyukáddal és menjetek el a házi orvoshoz. Valószínüleg felfázásról van szó, majd kapsz rá gyógyszert és elmúlik. Lehet hogy vizelet vizsgálatra is elküldenek.

Nem tudom hány éves vagy, de majd nőgyógyászhoz is el kell előbb vagy utóbb menned, jó lenne ha keresnétek addig egy jó megbizható nőgyógyászt, én női dokit javasolnék neked első alkalomra mindenképpen. Jóval könnyebb a vetkőzés és a terpesztés is elötte, mint egy idegen férfi előtt és megbeszélni a "kínos" problémákat is könnyebb vele.

Ne izgulj, nyugi!

2012. febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

# 2/3 Időpont ma 16:35


neked írtam az elejét az előzőnek.

2012. febr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 17:59

A 2. válaszoló nem ír hülyeségeket, tényleg véres vizlet is előfordulhat súlyosabb felfázásnál, itt is szinte majdnem minden nap található olyan kérdés is...

A nőgyógyész nemével kapcsolatos dologgal nem értek egyet, nekem is szűzen keléett először orvoshoz mennem, mondtam is, hogy csak nő lehet az illető, olyan bánásmódban részesültem, hogy többet nem is megyek nőhöz... Nem az orvos neme számít, hanem, hogy szimpatikus legyen inkább az ember.

2012. febr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5.

"hogy csak nő lehet az illető, olyan bánásmódban részesültem, hogy többet nem is megyek nőhöz... Nem az orvos neme számít, hanem, hogy szimpatikus legyen inkább az ember."


Nem érzel némi ellentmondást abban amit írsz?

1. többet nem is megyek nőhöz

2. nem az orvos neme számít


Teljesen úgy érzem, hogy valamilyen oknál fogva a ffi orvosok mellett kardoskodsz, talán érintett vagy??

2012. febr. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tegnap 18:08

Hát ha nem számít az orvos neme szerinted, akkor miért nem mész soha többet nőhöz?

2012. febr. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!