Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészzéges hogyha elmegyek...

Egészzéges hogyha elmegyek pisilni és ömlik beőlem ha megvan?

Figyelt kérdés
Ráülök a vécére és ha pisilek ha kakilok kiömlik belölem egy csomó vér.Úgy néz ki utána a wc mintha megöltek volna rajta vkit.És még van h utána is csöpög egy kicsit majd nincsen csak egy kis idő múlva.Kérlek segítsetek.
2011. dec. 16. 07:52
 1/10 anonim ***** válasza:
nincs semmi bajod. szerintem mindenkinél van ilyen az erősebb napokon.
2011. dec. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az első válaszolónak. Minden nőnek előfordul, hogy egy pár napig erősebb a menstruációja.
2011. dec. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális dolog. Én is így vagyok ezzel, általában az 1-2 napon szokott ilyen lenni.
2011. dec. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a méh ill a hólyag egymás "mellett" van ha ürül a pisi lesz hely és jobban tud ürülni a méhed.

nekem szülés után mondta a szülésznő hogy sűrűn menjek pisilni mert jobban húzódik össze,hamarabb kitisztul stb...

2011. dec. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kakilásnál nyomsz és pisilésnél is "nyomás alatt van a rendszer", mint a vízcsapnál. Természetes, hogy a vér is jobban ürül, mert nem tudod külön nyomni ezt, meg azt, minden jön egyszerre. Akkor, ami már levállt lelökődik, utána idő amig a többi is jönni fog.
2011. dec. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A hólyag valahogy kapcsolódik a méhhez. Fogalmam sincs hogyan. Ezért van ez így. Nekem pl. mikor megvan, van, hogy pisilek és elkezd görcsölni a hasam. Ha ilyenkor le tudok feküdni pár percre, megszünik, ha nem, marad a bogyó. :(
2011. dec. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat akkor megynyugodtam
2011. dec. 16. 10:04
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os: úgy kapcsolódik a kettő egymáshoz, hogy a méh ráborul a húgyhólyagra. ezért is költöznek a vécébe a 3. trimeszteres kismamák, mert a gyerek a hólyagon fekszik.
2011. dec. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond,amikor erosebben megvan,ez igy szokott lenni.
2011. dec. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen ez normális nekem is így van. És ráadásul pont szenteste lesz nekem a 2. nap (ha pontos lesz), amikor a legerősebb szokott nekem lenni... :S
2011. dec. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!