Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tudok pisilni?

Miért nem tudok pisilni?

Figyelt kérdés
Illetve tudok, de nagyon sokszor kell és amikor pisilek akkor is csak egy kicsit. Utána egy 10perc múlva megint kell és akkor is csak kicsit tudok..Mi lehet a baj?
2012. jan. 2. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet elkéne menned olvoshoz! amugy fáj ha pisilsz? vagy fura érzés mert akkor lehet felfázás://
2012. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is a felfázásra gyanakszom amúgy, eddig minden évben előfordult, de akkor nem így jelentkezett, mert akkor nem is felfázásom volt hanem vese medence gyulladás..holnap megyek orvoshoz,de van itthon abból a gyógyszerből amit kaptam..nem tudom, hogy be merjek-e venni belőle :/
2012. jan. 2. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:
ha holnap mész orvoshoz, akkor már várd meg a véleményét szerintem egy nap még nem sok idő:)
2012. jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én is a felfázásra gyanakszom amúgy, eddig minden évben előfordult, de akkor nem így jelentkezett, mert akkor nem is felfázásom volt hanem vese medence gyulladás..holnap megyek orvoshoz,de van itthon abból a gyógyszerből amit kaptam..nem tudom, hogy be merjek-e venni belőle :/
2012. jan. 2. 18:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem urológiára menj egy alapos kivizsgálásra.
2012. jan. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!