Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tudok pisilni,...

Miért nem tudok pisilni, miközben folyton úgy érzem, hogy kell?

Figyelt kérdés

Sokat járok pisilni, van hogy 5 perccel azután, hogy voltam, de mindig úgy érzem, hogy nem jött ki az összes, szinte folyton vizelési ingert érzek.. :S ÉS rengeteget fáj alul, oldalt a hasam.

Mitől lehet ez?

(Nem emiatt küldtek vér és vizeletvizsgálatra és az derült ki, hgoy a vizeletem "zsúfolva van baktériumokkal", a doki ultrahangra küldött miatta, de két hete kértem az időpontot, és december 7-ére kaptam...:S)


2011. nov. 4. 19:12
1 2
 1/13 bánomisén ***** válasza:
Gondolom, a vizeletedben lévő baktériumok okozzák, de lehet, hogy menet közben még valahol jól fel is fáztál. A helyedben elmennék a háziorvoshoz, valami gyógyszert ő is tud adni erre. Ne szenvedj, ha nem muszáj.
2011. nov. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Fel vagy fázva! Sürgősen menj el dokihoz mert ebből nagyobb baj is lehet!!


Elsősorban azt javaslom amíg nem jutsz el dokihoz igyál annyi kamilla teát cukor nélkül amennyit csak tudsz, nem baj, hogy nem kívánod, igyad. Óránként legalább 2-3nagy pohárral igyál, ki kell a veséidet mosni a sok folyadékkal, hogy ne pangjon benne semmi. Így pisilni is majd sokat tudsz, nemcsak az ingert fogod érezni egyfolytában.


Jobbulást!

2011. nov. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Alvás előtt is igyál meg legalább 2 nagy pohárral, hogy éjszaka is tudjál kijárni wcre legalább 2-3 alkalommal.
2011. nov. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!!

Egyébként már ez elég régóta tart... Ezért én is gondoltam, hogy akkor most sokat kellene inni, és iszok is napi kb 3 litert, emiatt többször is megyek ugye pisilni, de mégis úgyan úgy érzem, mintha nem sikerült volna teljesen...

Hát a körzeti dokinál kezdtem, ő ezek miatt küldött az ultrahangra, de hát mikor lesz az még!!?? :S

2011. nov. 4. 19:29
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezt minél előbb kezelni kell, amíg nem fajul el jobban, ha eddig napi 3 litert ittál, akkor próbálj meg holnaptól 4-et.
2011. nov. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Huuh.. Pedig már a 3 liter is elég nagy emelés volt, eddig maximum másfelet ittam naponta.. :S
2011. nov. 4. 19:34
 7/13 bánomisén ***** válasza:

Menj be a patikába, mondd el a patikusnak a panaszaidat, ő is biztosan tud valami gyógyírt erre.

Az meg, hogy többet iszol, nem baj, napi 2-2,5 liter így is, úgy is elvileg kell a szervezetnek egy nap akkor is, ha nem vagy beteg.

2011. nov. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tudom, én is jártam ebben a cipőben mint most te. :) Nem egyszerű de muszáj, aztán majd a doki megmondja, hogy milyen gyógyszerekkel lehet segíteni rajtad. Addig csak ezt tudod csinálni.


Ezt olvasd el;


[link]

2011. nov. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat, meg a honlapot is !!

Majd azért igyekszem kikúrálni magam valahogy ezekkel, de az orvos biztos nem fog felírni semmit, mivel az ultrahang-eredménnyel mehetek majd csak vissza, az meg ugye decemberben... :S Na nembaj, hátha elmúlik :)

2011. nov. 4. 19:41
 10/13 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt meg fogsz hülyülni a folytonos vizelési ingertől. :) Viszont ha véres lesz a vizeleted akkor ne halogasd tovább mert akkor már nagyon nagy a baj!
2011. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!