Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye nem vagyok rákos?

Ugye nem vagyok rákos?

Figyelt kérdés

Hajlamos vagyok elkapni mindenféle fertőzést sajnos.2010 decemberében voltam nődokinál sárga folyással,ecolit találtak,akkor Klion kaptam,az elmulasztotta.

Aztán tavaly nyáron megint sárga folyásom volt,elmentem dokihoz,de semmit nem találtak,Vitagyn c-t írt fel a doki,majd elmúlt a folyás.Ősszel megint előjött,akkor megint Vitagyn c-t használtam,majd helyrejött.Decemberben megint volt időszakos folyásom,kb.1 hétig sárgás peteérés környékén.Most februárban megint sárgás folyásom volt,de nem mentem nőgyógyászhoz,csak a patikus javasolta a Kliont.Elhasználtam 1 dobozzal múlt héten(10 szem)de most meg halvány zöldes-sárgás folyásom van.

Holnap reggel kérek időpontot nőgyógyászhoz.De kérlek nyugtassatok meg,hogy nem lehetek rákos!??:(

18/L


2012. febr. 27. 20:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Még nem élek nemi életet.
2012. febr. 27. 20:23
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne legyél már hipochonder... 18 évesen tudhatnád hogy a folyásnak 1000 más oka lehet. A rák meg amint tudom tünet mentes.


18/L

2012. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rűkos nem vagy, de hipochonder igen. Ez még mindig fertőzés, inkább ne használj nyilvános mosdókat, időnként használhatnál pH-t visszaállító kúpot, vagy nem tudom hogy szedhetsz ennyiszer össze mindent.

A doki rendesen vett kenetet vagy rádnézett, és hasraütésre adott mindig valamit?

2012. febr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem valószínű nagyobb baj! Az biztos, hogy jobban kell vigyázni az intim területek higiéniájára, mert valszeg nálad itt lehet a probléma gyökere (nem szabad ráülni pl. idegen helyen a vc-re, figyelni kell hová nyúlsz "koszos" kézzel, stb,stb). Azaz ezt a kérdéskört érdemes átjárni, hogy mi az, amiben kicsit lazább lehettél.

Az is biztos, hogy ha nem gyógyulsz meg teljesen, akkor visszafertőződsz, ezért érdemes nőgyógyászhoz menni, aki olyan tartalmú kúpot ír, ami valóban kiírtja a bacikat.

Szóval, fel a fejjel :)

2012. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem.Rendesen megvizsgált és vett kenetet,nem hasra ütés szerűen.
2012. febr. 27. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!