Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elment a kedvem a szextől,...

Elment a kedvem a szextől, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 18 éves vagyok, másfél éve vagyok együtt a barátommal, egy éve élünk nemi életet.

2 éve nincs menstruációm ( nőgyógyász sem tudja megmondani, hogy miért mert azt mondta nem talál semmi rendellenességet ) de ettől független mindig védekezünk óvszerrel, sosem szexeltünk anélkül, de nem is szeretném mert semmiféleképp nem szeretnék gyereket.


Azon szoktam gondolkozni, hogy létezik-e hogy a barátomnak nincs előváladéka? Mert mikor kézzel vagy szájjal kielégítem, sosem érzem hogy lenne valami is.

De a petting során szokta a csiklómhoz hozzádörgölni, izgatni vele és utána felhúzza a gumit és úgy szeretkezünk. Félek, hogy így beviszi az előváladékot ( ha van... ) a hüvelyembe...

Sokszor rám jön, hogy azon aggódom, hogy terhes vagyok-e vagy ilyenek , habár tudom, hogy semmi felelőtlent nem csináltunk, hacsak ez a fajta petting nem számít annak.. (?) De mégis ez nekem nagyon stresszes...

Már új szabályaim is vannak, nem izgathatja a csiklómat a péniszével, plusz mielőtt elmenne, ki kell húznia, nem érdekel, hogy van rajta gumi.

Lehet, hogy nagyon paranoiás vagyok...

Na de a fő gondom, hogy teljesen elment a kedvem a szextől mióta múlt hónapban fájtak a melleim meg szurkált az alhasam és kétségbe estem, de 3 teszt is nega lett, plusz tuti, hogy nem lettem terhes, de azóta teljesen elment a kedvem az egésztől, ha tehetném nem csinálnánk, a barátom nagyon megértő de azért biztosan elhagyna, ha nem szexelnék vele...


Szerintetek mi a megoldás erre? Nagyon túlparázom?


2012. febr. 14. 03:14
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
előváladéktól nem lehetsz terhes, mivel az nem tartalmaz spermákat
2012. febr. 14. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egyébként meg előváladék mindig van, az hogy szopáskor nem érzed, mert az nem olyan sok mint a sperma

de attól nem leszel terhes ne aggódj

túlparázod az egészet

2012. febr. 14. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Az előváladék ritkán tartalmaz megtermékenyítésre alkalmas sejtet, mivel nem a here termeli.


Az előváladék mennyisége egyénenként változó, lehet, hogy a barátodnak csak nagyon kevés termelődik azért nem érzed. Saját tapasztalatomból szerintem nem is minden esetben keletkezik. Nekem orál közben csak néha érzik.


Szóval 100%-ig nem lehet kizárni, hogy az előváladék okozhat terhességet, de nagyon kicsi az esélye. A veszély akkor viszont valós mértékű ha nem az első menet közben csináljátok, mert akkor az előző magömlésből ott maradt spermákat ki vihet az előváladék.


Ha teszt negatív akkor sztem ne parázz, ha meg nem tudsz az aggodalmaiddal leállni, akkor irány a nőgyógyász. Ha ő is azt mondja, hogy minden ok, akkor pedig hátradőlhetsz.

2012. febr. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

mintha csak magamat hallanám kb. 2,5 évvel ezelőtt.mi orvosoltuk a problémát, legalábbis saját magam jöttem rá, h nem voltam elég felnőtt az egészhez.1,5 éve együtt voltunk, 16 voltam akkor de mégis minden hónapban rettegtem, már akkor is ha 1 napot késett.ekkor azt mondta a barátom, h inkább hagyjuk a szexet, mert ez nem megoldás.igaza lett, eltelt egy nyár szex nélkül, csak petting volt de az is ritkán.vmi megváltozott bennem.más lett a kapcsolatunk azóta amikor csak megkívánjuk egymást szeretkezünk :)

19/L

2012. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első:

Olyan nincs, hogy vki makk egészséges, és nincsen vérzése. Egyszerűen nincs. Csak a doki nem tudja, mi bajod.

Addig kell keresni, amíg olyat nem találsz, aki kezelni tudja a problémát.

Endokrinológusnál voltál vagy csak nődokinál? Milyen vizsgálatok voltak?


A másik: Ha két éve nincs vérzésed, akkor gyakorlatilag meddő vagy. Kisebb csodával felérne, ha spontán teherbe tudnál esni. De persze előfordul, így én sem javaslom a védekezés nélküli szexet.


Viszont attól nem fogsz teherbe esni, ha a csiklódat dörzsölgeti a péniszével. Túlparázod a dolgot.


Egyébként ismerős. Nekem is hasonló problémáim vannak, így meg tudlak érteni. De én már úgy vagyok vele, hogy ha ciklus nélkül, védekezéssel teherbe esek, az már tényleg a sors akarata.

2012. febr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek !!! :)

Endokrinológusnál voltam, vérvétel volt, meg terheléses cukor, és MRI, ezeken semmi nem látszott, Február végén kell mennem újra, de jelenleg áll az ügy, mert külföldön vagyok muszájból.

Nődokinál hormonvizdgálat lett volna, ha sikerül meghozni a menzeszem ( mert a vizsgálatnál meg kell h legyen ) de nem jött meg gyógyszer ellenére sem.

2012. febr. 14. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!