Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hpv lehet ettől?

Hpv lehet ettől?

Figyelt kérdés
8hónapja élek kapcsolatban sose csaltam meg a barátom...most mégis kiderült hpv fertőzött vagyok...az ő hűségében 100%ig biztos vok...viszont a szobatársam ezzel a betegséggel volt fertőzött (még most is az,csak már nem lakom ott)azelőtt sem éltem szabados életet...most nem értem,egy világ dőlt össze bennem.am azt olvastam h csak szex útján terjed,a nőgyógyász azt mondta h nem csak úgy..kinek higgyek?Már élni sincs kedvem...és ha a párom azt hiszi megcsaltam?:((20/L
2012. febr. 4. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kaphattad el a szobatarsadtol. Viszont te is vagy a baratod is hozhattatok elozo kapcsolatbol, mivel evekig lappanghat, es ha nem keresnek ra, akkor nem derul ki.

MOst nagyon fontos, hogy mindkettotoket kezeljek, mert ha te meg is gyogyulsz, a baratod visszafertoz (a ferfiak altalaban tunetmentesek)

Ez nem a vadaskodas, hanem a cselekves idoszaka. Ha megbizol benne, akkor ne gyanakodj, neki sincs mas valasztasa, ha viszont szeret. Ez a kapcsolat probaja is, de barmelyik nogyogyasz elmondja neki, hogy ez sokaig lappanghat.

2012. febr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Közös WC használattal is össze lehet szedni, vagy pl. nyilvános wc használat: piszkos kilincs után törlés... Ezért ne keseregj, több ember fertőzött, mint gondolnád. Ebből kigyógyulni nem lehet, csak az immunredszert kell erősíteni, mert ha nagyon legyengül, jöhetnek elő pl. szemölcsök ott lennt. A párod meg ne higgye azt, hogy megcsaltad, lehet, hogy éppen ő szedte össze (nem szex útján). Náluk nem okoz tünetet. Én is átestem ezen az első pánikon, nyugi. Szedjetek immunerősítőt! És járj rendszeresen rákszűrésre, mert állítólag a méhnyakrák 98%-át ez okozza.Nyugi.
2012. febr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...azóta voltam orvosnál,felírt immunerősítőt,meg valami ecsetelővel is kezelt de ez nagyon fájdalmas volt...no de mindegy:)Azóta megnyugtatott az orvos is,hogy összeszedhettem más úton is,mint szex közben:)a barátom is megértő volt.Esetleg tudnátok vmi nagyon jó immnunerősítő tippet?köszönöm előre is és köszi az eddigi válaszokat
2012. febr. 8. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!