Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen van? Én már falra...

Ilyen van? Én már falra mászok ettől a dokitól. Bővebben lent

Figyelt kérdés
Az egész Decemberben kezdődött, amikor a volt párom felhívott hogy a mostani barátnőjénél kimutatták a Clamidyát.. és nála is.. És mivel nem tudta ki kitől kapta el , így szólt hogy a biztonság kedvéért én is vizsgáltassam meg magam.. Azonnal el is mentem a nőgyógyászhoz és kértem a clamidyára a vizsgálatot. Alig akarta levenni a kenetet... majd 10 percig mondtam már a végén majdnem dühösen kiabálva , hogy de vegye le mert lehet fertőzött vagyok.. na nagy nehezen levette.. mivel fogamzásgátló miatt is mentem volna vissza így már le tudtam azt is.. Felírt nekem egyet , de kiváltani nem tudtam mert ki van vonva a forgalomból.. :/ jó .. 1 hónap múlva vissza megyek, az eredményemért.. kiderült hogy meg fertőződtem . Írt fel rá antibiotikumot. Kérdi a partnernek elmúlt e. Mondtam hogy nem tudom mert már nem vagyunk együtt . Ő csak emiatt szólt nekem. Erre nekem állt hogy akkor minek akarom szedni a fogamzásgátlót. :O Mondtam hogy van barátom és azért. 24 éves vagyok de babát nem akarok. A doki meg hogy ha van barátom ő is biztos elkapta. Mondtam hogy biztos hogy nem mert még nem feküdtünk le.. még csak 2 hónapja vagyunk együtt. Úgy nézett rám mint aki még nem hallott ilyet.. hogy valaki nem bújik ágyba az első nap a pasival.. Aztán felírt mindent mondta h 10 nap múlva menjek kontrollra.. másik fogamzásgátlót írt azt mondta ez már nincs kivonva.. megyek a gyógyszertárba.. váltanám ki a gyógyszereket. Erre azt a kapom válaszul hogy mind kettő gyógyszer ki van vonva a forgalomból :@ hát én azt hittem szétrobbanok.. felhívtam mi történt.. erre két mullvára akartak időpontot adni .. :S na akkor már ki keltem magamból hogy itt van a bajom ami meddőséget is okozhat .. én nem fogom húzni halasztani.. szeretném most beszedni az antibiotikumot ...az pont addigra beszedem mikor kezdhetem a fogamzásgátlót és így nem kell még 1 hónapot tolnom semmire... nagy nehezen készségesen azt mondta menjek be akkor holnap és ír fel másikat. mind kettő helyett. az ember esze megáll.. egy orvos viselkedhet így ? az olvasók között van akinek volt már ilyen fertőzése? sikeres volt az antibiotikus kezelés ?
2012. jan. 12. 12:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát nemtom, nekem eléggé úgy tűnik, hogy direkt szórakozik. Én keresnék másik orvost, akivel nincs ennyi gond, mert nem hinném, hogy ez javulna. Nem istenek ám az orvosok, menj el nyugodtan másikhoz, akit érdekel is, hogy mi van veled.

És ha nem is direkt csinálta, akkor meg elég béna szakmailag, hogy forgalomból kivont szereket ír fel.

2012. jan. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!