Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet a tampontól?...

Mi bajom lehet a tampontól? (még pár kérdés lent)

Figyelt kérdés

Szóval meddig kell "feltolni"? Most jött meg 2.-szor és estére szeretném kipróbálni, jó ötlet, vagy inkább estére?

Tampont azt találtam de semmi leírás, mert nővéremnél volt egy neszeszerben. Nagyon félek, hogy elég-e a vérzés, nem fog-e szárítani, nem lesz-e fertőzésem (tudom, kézmosás,de akkor is.. :|)

Segítsetek légyszi!

14/L


2012. febr. 3. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tampont inkább estére ne tegyél!nem jó,ha több órán keresztül fenn van.Minit,vagy confortot használj,úgy kell bedugni,h nem szabad érezned,h benned van,akkor van jó helyen.
2012. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez majd akkor fog kiderülni, ha használtad. Vannak, akik nem bírják, fertőzésekre hajlamosítja őket.
2012. febr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Éjjelre ne használj tampont, mert akkor egy párszor felkelhetsz cserélni. Csak akkor használd, ha erős a vérzésed, mert a kevés vért nagyon gyorsan felszívja, és utána csak dörzsöli a hüvelyed, hiszen kiszárítja és könnyebben kapsz el fertőzéseket.
2012. febr. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Estére nem tettem be az erős vérzés ellenére sem, de reggel kipróbáltam, de nagyon szúrt. Nem tudom, hogy miért, de nem volt kellemes, ki is szedtem.. :|
2012. febr. 4. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!