Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek lenne valami...

Szerintetek lenne valami bajom a tampontól?

Figyelt kérdés

még szűz vagyok, de az osztálytársaim közül szinte mindenki tampont használ.... szerintetek lenne valami bajom ha tampont használnék ?


16L


2012. jan. 3. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz töle, elöször minit vegyél, mert óvatosan próbáld ki, hogy milyen irányba kell bedugni és addig kell feltolni, amig csak lehet. Túl mélyre nem lehet dugni, de ha nem eléggé van benn, akkor kellemetlen érzés lesz.
2012. jan. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem, semmi bajos nem lenne, kicsit használj először
2012. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem az a baj, hogy az osztálytársaidat akarod utánozni.
2012. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha a használati utasításokat követeted és figyelsz a higéniára, és rendszeresen cseréled, valamint csak akkor használod ha jelentős mennyiségű a vérzésed, akkor nem lesz bajod tőle

kivétel mondjuk ha rendellenes a szűzhártyád, és amikor vérrel telítődött a tampon, akkor nem tudod kivenni, ilyenkor azonnal nőgyógyászhoz kell menni, de az ilyesmi elég ritka

amúgy meg attól, hogy az osztálytársaid ezt használják, neked nem kell, ha cikinek tartod akkor nyugodtan mondhatod, hogy igen te is tampont használsz, senki nem fogja megtudni, hogy nem (de amúgy is semmi közük hozzá)

2012. jan. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem őket akarom csak mivel én elég szétszórt vagyok amikor kéne sose rakok be betétet és mikor kérnem kéne mindenkinek csak tamponja van... meg hát a tampon jóval olcsóbb mint a betét...
2012. jan. 3. 21:01
 6/7 anonim ***** válasza:

"meg hát a tampon jóval olcsóbb mint a betét..."


ha utánaszámolsz, akkor kiderül hogy ez nem igaz.

2012. jan. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne azért használj tampont, mert az osztálytársaid is használnak. Egyébként ha betartod ami rá van írva, akkor semmi bajod nem lesz.
2012. jan. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!