Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A teafaolajos tampontól lehet...

A teafaolajos tampontól lehet bajom?

Figyelt kérdés
Tegnap este pár cseppet raktam a tamponra,hogy a fertőzés elmúljon (máshol olvastam hogy jó rá),reggel viszont a a tampon kihúzása után a tisztasági betétem rózsaszínes volt picit. Kimarhatott? :O Vagy mi történt?
2011. nov. 24. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

pontosan az történt, szétmarta a nyálkahártyát - + a tampon (ha nincs menzeszed) kiszárítja a nyálkahártyád és még jobban elfertőződik a hüvelyed!!!


a fertőzéssel orvoshoz kell menni, nem olyan szerekkel kísérletezni, amik csak külsőleg valók és oda is hígítva!!!!

2011. nov. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Hát én ilyen helyre nem tennék teafaolajat, bár nem is nagyon tudok, mert férfi vagyok. A teafaolaj egy nagyon erős mikroorganizmus-pusztító, és amúgy is mar, belsőleg nem használható, nyílt sebre nem tehető. Én a gombás körmömre tettem, mert olyan erős anyag, hogy még a körmön is átszivárog.
2011. nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Uhh,akkor kár volt :S Irány az orvos...bár azt hiszem natúr joghurtba áztatott tampont átitatva teafaolajjalt írtak, úgy lehet nem lett volna ilyen durva.
2011. nov. 24. 19:26
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Ki az az idióta aki ilyeneket tanácsolt neked??? A tamponra SEMMIT ne kenjél rá, az isten szerelmére!!!!

Nehogy elhidd ezeket a b@romságokat!

2011. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

oké,mostmár sajnos tudom :( nlc-n meg hoxán olvastam,sőt itt is :(

szerintetek hány nap múlva regenerálódok?

2011. nov. 24. 22:10
 6/10 anonim ***** válasza:

a joghurtos tampont is felejtsd el


tessék elmenni orvoshoz! azt sem értem, hogy nem csípett az illóolajas tampon, amikor feltetted...még ha a tisztasági betétre raktál volna egy cseppet az elmegy, de a hüvelyedbe :-o

2011. nov. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Ha baj van, nem kísérletezni kell otthon, hanem orvoshoz menni!!!
2011. nov. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pánikba esni azért talán nem kell. Hogy mennyi idő alatt regenerálódik? Hát azt te érzed, de ha eddig nem regenerálódott, akkor már baj lehet. De szerintem ebből azért akkora baj önmagában nem lesz. Csak kellemetlen, felesleges tortúra.
2011. nov. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma már semmi bajom nem volt (látható),de pl tegnap se csípett,mart..
2011. nov. 25. 16:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is használtam már ezt hüvelygomba ellen (rengeteg oldalon található ez meg, mint lehetséges gyógymód), pár napra el is múlt, de aztán ...

Nekem bajom nem volt tőle - habár én hüvelygomba elleni krémmel kicsit 'hígítottam' - csak száraz volt utána a hüvelyem. De ez egy fél napon belül elmúlt.

2011. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!