Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj tampontól a hasam?

Miért fáj tampontól a hasam?

Figyelt kérdés
Amikor felhelyezem egy idő után elkezd fájni a hasam (normálisan felrakom,nem érzem hogy bent van)és alig várom hogy kiszedhessem!Miért van ez?Normál méretűt használok és szűz se vagyok már.Más is van így?Meg miért félek hogy a tamponnal átázhatok és inkább betétet használok mert azt biztonságosabbnak érzem.Nektek melyik a jobb a betét vagy a tampon?Létszi csak normális válaszokat írjatok!Köszike
2011. aug. 31. 14:08
 1/2 anonim válasza:
100%
Előbb ázol át betéttel, mint tamponnal, már bocs. A másik meg, ha problémáid vannak, (itt a fájdalmakra gondolok, amit említettél) akkor érdemes lenne elnézned egy nőgyógyászhoz. Hát ha ő tud segíteni neked.
2011. aug. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szerintem is menj el nőgyógyászhoz, mert nem normális, én régóta használom, még szűz voltam, amikor elkezdtem, de akkor sem fájt soha. amúgy lehet, hogy ez a probléma lelki eredetű és azért fáj a hasad mert idegenkedsz a tampon használatától. Használj betétet, ha te úgy jobban érzed magad!
2011. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!