Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezhet, hogy fáj a hasam a...

Létezhet, hogy fáj a hasam a tampontól?

Figyelt kérdés
tudom elég hülye kérdés de mégis ez van. 20 éves vagyok, gondoltam kipróbálom a tampont, normál méretűt. az volt a baj, hogy ahogy feltettem volt egy pont, ahonnan valahogy fájt tőle a hasam, ilyen kellemetlen érzés volt az egész alhasamban. viszont az sem volt jó, ameddig ment, mert úgy éreztem kicsúszik, főleg ha mondjuk tüsszentek egyet. nem éreztem, hogy bennem van, csak sehogy se volt jó. ilyenkor mit csináljak, hogy tudjak tampont használni?
2010. jún. 2. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt teljesen föl kell nyomni, és akkor már nem érzed ha tüsszentessz. Ha nem nyomod föl, csak félig, akkor meg fáj.


Mondjuk elsőre lehet, hogy minit kellett volna venned.


Én egyébként csak akkor használok tampont, ha nem vagyok itthon és nagyon vérzik, viszont nem akarok ilyen hatalmas betéttel járkálni emberek között :)


A lakásban viszont a betét az jobb szerintem, mert akkor rendesen ki tud folyni minden, jobban tud tisztulni, csak ezért.

2010. jún. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mEKKORA AZ A TAMPON?:)))
2010. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
normál méretű, közepes/erősebb vérzéshez. 2.nap próbálkoztam vele. de akkor majd megpróbálom a minit.
2010. jún. 2. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!