Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a hasam a tampontól?

Miért fáj a hasam a tampontól?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta szenvedek ezzel a bajommal. amúgy is sok bajom van a menstruációmmal, hányással is jár néha, és hihetetlenül erős görcsökkel. De csak az első napon.És ha tampont rakok fel, akár melyik napon attól is fáj az alhasam. Ez mitől lehet? valami betegség, vagy fertőzés, vagy esetleg felfázás? Kellemetlen számomra, hogy nem tudok tampont használni.:( 16 éves vagyok. Köszönöm a segítséget előre is.
2008. dec. 11. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Huuuuuuuu sztem, ne hazsnáld a tampont, mert nem bírod. Ezek nem jó jelek, sztem inkább maradj a betétnél, tuodm nem kellemes,de nem éri meg játszani, ha egyszer rosszulleszel ,elájulsz, igy volt a bnőm is :(
2008. dec. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Menj el nőgyógyászhoz, vagy használj kisebb méretű tampont.

És ne felejtsd el, hogy nem egy 24 órát kell fent hagyni:)

Gyakran cserélgesd!

2008. dec. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Normál tampont használok, és tudom, h mennyi ideig szabad bennhagyni. Azzal nincs baj. De azért köszönöm. Első válaszolónak is köszi!:)
2008. dec. 14. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!