Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnék még hizni egy...

Szeretnék még hizni egy kicsit. Hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
156 cm és 48-49 kg vagyok. Ezt a súlyt az elmúlt 1 év alatt sikerült felszednem, mert előtte 42-43 kg voltam. Voltam orvoshoz is, hogy hátha tud segiteni, irt is ki gyógyszert, de nem sikerült attól hiznom. Az elmúlt 1 év alatt azt a 6-7 kg nem is tudom,hogyan hiztam meg. Persze mind hasraés fenékre. A hasamon nagyon zavar, de nem tudom már letornázni. A plusz kilókat a lábamra meg a mellemre szeretném. Hogyan tegyem? Nyáron lesz az esküvőm addig jó lenne vagy 4-5 kg pluszba. Köszi a válaszokat.
2012. jan. 26. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:

zabálj mint egy malac :D


egyébként nem tudom de én 185 cm vagyok és 60kg akármit tehetek nem hízok és nem is fogyok. ezen a 60kgon vagyok évek óta

2012. jan. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még hízni akarsz? szerintem ne tedd, ez normális így, ha csak nem túl sok...:)(netévesszen meg a százalékom, leontozott egy kedves ember, de amugy 85% volt)
2012. jan. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 babigabi ***** válasza:
Egyel, nassolj, igyal cukrozott üditöket es ne mozogj!
2012. jan. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!