Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ennek lehetnek komolyabb...

Ennek lehetnek komolyabb következményei is?

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó, hogy a barátnőmmel amikor együtt vagyunk(voltunk) akkor az aktus után, majdnem mindig elkezd vérezni és nagyon nehezen áll el. Panaszkodott arra is, hogy fáj a hasa.

Javasoltam neki, hogy akkor ne legyünk együtt egy darabig, menjen le orvoshoz, de azt mondja, hogy ez nem komoly csak kisebb korában felfázott, és ezért van.

Kicsit kezdek megijedni.


2012. jan. 19. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát az semmiképpen nem normális, hogy aktus után vérzik. Cipeld el orvoshoz.
2012. jan. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyaltalan nem normalis, valami baja van a baratnodnek!! En kb 3 eve voltam felfazva, rendszeresen elek szexualis eletet es nem szoktam utana verezni! Ugyhogy ez egy nagy butasag amit a baratnod mondott..
2012. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy méhszájsebe van és ezért vérzik. Nagyon gyorsan menjen el orvoshoz, mert ez meddőséget okozhat. Szerintem ez elég komoly következmény!
2012. jan. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hűha, hát kösz...
2012. jan. 20. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!